Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Activa Sicilia přenosné ohniště Activa

Activa Sicilia přenosné ohniště Activa

Dostupnosť:priemerne 14 dní
Sicilia – přenosné ohniště Activa
Oheň neodmyslitelně patří ke chvilkám pohody a posezení s přáteli. Oheň v lehce přenosném ohništi Sicilia je nejenom stylový zdroj osvětlení a tepla na zahradě, terase či na trávníku, ale může se využít i jinak. Buď na klasické opečení špekáčků nebo například ve spojení s roštem či trojnožkou na klasické grilování nebo přípravu jídla v kotlíku. Ohniště je vyrobeno ze silnostěnné tmavé oceli o šířce stěn 2,5 mm a je tak velmi stabilní a pevné. Díky třem nohám je topeniště dostatečně vysoko nad terénem a snižuje se tak možnost jeho poškození. Ohniště má velký průměr 80 cm a dostatečnou hloubku, takže lze udělat i velký oheň, který bude navíc i dobře chráněn před větrem.
Rozměry produktu: 240x800x880 mm
Rozměry balení: 800x800x160 mm
Napsat dotaz na prodejce
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Novinky pre rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude v znamení rozšírenia výroby a posilnenie pozície na slovenskom trhu. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom nebudú priania našich zákazníkov zviazané žiadnymi obmedzeniami. Zákazková výroba sa stane ústrednou témou u väčšiny produktov spoločnosti. Môžete sa tak tešiť na väčšiu variabilitu našej ponuky.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.