informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Bazénová filtrácia

Ak ste si vybrali bazén, tak je treba urobiť krok číslo 2 - tým je voľba bazénové filtrácie! Bazén je skvelá záležitosť, ale s čistou priezračnou vodou je ešte lepšie. Pre prevádzku bazéna počas celej sezóny je bazénová filtrácia nevyhnutnosťou. Vyberte si z našich pieskových filtráciou tú pravú.
Cena
Zobraziť filtre
Stránka 1 z 1
Aj keď pieskovej filtrácie fungujú na prírodnom princípe filtrovania vody, ich účinnosť sa tým neznižuje. Voda sa filtruje cez pieskovú náplň, ktorá zachytí nečistoty z vody a čistú (prefiltrovanú) vodu vráti späť do bazéna. Vďaka pieskovej filtrácii môžete znížiť množstvo užívanej bazénovej chémie. Použitie pieskovej filtrácie je lacné, nenáročné na údržbu a vydrží dlho (náplne stačí vymieňať zhruba raz za dva roky).

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Letná zľava 35% na pergoly a prístrešky

5.7.2017

Najpredávanejšie typy pergol série PJF a prístreškov PJR vo veľkosti 5x3 len za necelých 2200€. Presvedčte sa sami.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu