Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Betónový modul EKONOM 18 m², určený k úpravám
  • Betónový modul EKONOM 18 m², určený k úpravám

Betónový modul EKONOM 18 m², určený k úpravám

Nastaviť opatrovania
Chcem byť informovaný:
!
!
Sk (s DPH)
Úspešne odoslané!
Výrobca:Rekers
Dostupnosť:30 dní
Modulárne systémy zjednodušujú prácu staviteľom a vám šetrí čas. Vďaka pomerne širokej ponuke rôznych veľkostí modulov, jednoduchej úprave a ľahkému rozširovanie, patrí medzi obľúbené riešenie stavby. Mobilné moduly môžete použiť k stavbe ľubovoľného typu objektu, od kancelárie cez sklady až po predajné miesto. 
 


Viac informácií na tel .: 840 810 810 alebo info@hobbytec.cz 
Prehliadka možná po dohode. Ihneď k odberu, môžete ihneď bývať!

 
Mobilné moduly z betónového prefabrikátu s rozmermi 3x6 m od nemeckej firmy Rekers GmbH patrí do kategórie mobilných stavieb, pre ktoré nie je nutné vybavovať stavebné povolenie. Tiež nemusíte riešiť základovú dosku, tak ako v prípade klasických stavieb. Pre riadne umiestnenie na pozemok v prípade stavby z mobilných modulov do 25 m² stačí ohlásenie stavby. Nemusíte sa zdržiavať ďalšími náležitosťami, ako v prípade klasických stavieb. Stavba jedného modulu zaberie len niekoľko hodín. Spočíva totiž v zložení module z auta a osadenie na základovej pásy.  

Každá stena modulu je izolovaná 100 mm samozhášivým polystyrénom, vďaka ktorému možno užívať stavbu aj v chladnejších častiach roka bez ujmy na komforte.


 


Viac informácií na 0850 150 151 alebo info@hobbytec.sk 
Prehliadka možná po dohode. Ihneď k odberu, môžete ihneď bývať!

Napsat dotaz na prodejce
  • Betónový modul EKONOM 18 m², určený k úpravám
celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

BERNARD 107 m², steny 44 mmNajpredávanejšieBERNARD 107 m², steny 44 mm
29 485 € 24 977 €
MOBILNÝ DOM 36 m², výstavnýVýpredajShowroomMOBILNÝ DOM 36 m², výstavný
30 816 € 21 396 €
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hliníkové pergoly

25.3.2018

Využite akčných zliav 37%

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.