PergolyBioklimatická pergola s tienením Hobbytec Premium

Hlavné charakteristiky

 • Hliníková konštrukcia
 • Vlastná výroba
 • 2 roky záruka
 • Moderný design
 • Široko variabilný systém
 • Kvalitné materiály
 • Široké farebné spektrum
Nezáväzný dopyt

Poponáhľajte sa!

Zľavy až do 50 % + Montáž zdarma - platí na vybrané produkty
Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

 

ŠpecifikácieTechnické informácie

Inšpirovali sme sa prianiami našich zákazníkov. Bioklimatická pergola s tienením Hobbytec Premium bola navrhnutá do každého počasia. Bočné tienenie aj zastrešenie z otočných lamiel sa dajú prispôsobiť silnému vetru, horúcemu dňu aj trvalému dažďu. Každý zo spomínaných atribútov sa dá ľahko ovládať. Otočné lamely je možné riadiť pomocou diaľkového ovládania, prípadne celý systém pripojiť k chytré domácnosti.

Elegantná konštrukcia bioklimatickej pergoly vyniká dlhou životnosťou a maximálnou odolnosťou, kedy znesie rýchlosť vetra až 180 km / h. Stavbu je možné obohatiť tiež o bočné steny a vytvoriť zimnú záhradu. Cena sa odvíja od zvoleného rozmeru a ďalších doplnkov. Súčasťou je tienenie model Screen HR8 - ZIP s kastlíkom o veľkosti 15 cm.

Cena

Uvedená cena produktu je v najmenšom katalógovom rozmere a nezahŕňa cenu dopravy a montáže. Pre vypracovanie cenovej ponuky nám odošlite nezáväzný dopyt na ponuky@hobbytec.sk, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 909 100 200

Rozmer

Hĺbka: 200 – 400 cm

Šírka: 150 – 700 cm

Hĺbka je limitovaná maximálnym rozmerom lamiel, ktorý je 400 cm. Ak túžite po nadštandardné variante, je možné k sebe spojiť viac pergol.

Masívne prevedenie stĺpika 16 x 16 cm, odkvapnice 16 x 23 cm. Konštrukcia vyniká bez skrutkovým pohľadovým systémom.

Farba

Medzi základné farby konštrukcie patrí antracit, biela a hnedá. Za príplatok 15% z ceny je možné si zvoliť odtieň zo vzorkovníka RAL.

Výplň

Otočné lamely zvládnu zaťaženie až 150 kg / m² a sklon 135 °.

Funkcia otočných lamiel je možné ovládať na diaľku. Celý systém otvárania sa riadi tiež automaticky, a to pomocou zabudovaných senzorov. Odtokový systém odvádza vodu pomocou nosný stĺpikov k zemi či pod úroveň terénu. Všetko je navyše dômyselne schované v konštrukcii. Strechu sme zarovnali do jednej hladiny, a ešte viac podporili moderný vzhľad celej stavby.

Ovládanie

Zastrešenie riadi značkový a úplne tichý motor Somfy na diaľkové ovládanie. Celý systém je možné pripojiť na múdru domácnosť, a všetko následne obsluhovať pomocou mobilného telefónu, tabletu či počítača.

Tienenie

Konštrukciu je možné doplniť o bočné tienenie na 600 cm, a to bez dodatočného stĺpika.

Ideálna je voľba modelu Screen HR8 - ZIP s kastlíkom o veľkosti 15 cm.

VýhodyPrečo zimnú záhradu u nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Hliníková konštrukcia - kvalita a stálosť
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie každý
 • Kvalitné spracovanie - moderné materiály a technológie
 

PriebehPriebeh zákazky

1. Špecifikácia pergoly

V prvom rade je potrebné vybrať si preferovaný typ pergoly. Na našich stránkach môžete zvoliť variant, rozmery a opísať vaše priania. Na základe týchto špecifikácií vás kontaktuje náš odborný zástupca a spoločne si definujete ďalšie podrobnosti.

Stavba úplne na mieru

Zariadime vám kompletný servis od prvých plánov až po finálnu realizáciu. Súčasťou je doprava a montáž. Staviame pre vás na kľúč, preto vám vytvoríme cenovú kalkuláciu úplne na mieru.

2. Cenová ponuka pergoly

Ďalším krokom je vytvorenie cenovej ponuky. Tá vyplýva zo špecifikácií, na ktorých ste sa dohodli s obchodným zástupcom. Výsledná cena sa odvíja od zvolených rozmerov, použitých materiálov, doplnkov, farebného odtieňa a celkového prevedenia.

Cena je variabilnou zložkou a závisí na vašich možnostiach

Pergola predstavuje veľmi variabilnú stavbu a cena sa dá prispôsobiť vašim požiadavkám. Zaujímavé riešenie sa ponúka v doplnení pergoly o bočné steny. Ak zvolíte sklenený variant, vytvoríte si tak plnohodnotnú zimnú záhradu.

3. Zameranie pergoly

Náš odborník vás po schválení cenovej ponuky navštívi a vykoná finálne zameranie budúcej stavby. Ide o posledný krok pred výrobou pergoly. Všetko musí presne zapadnúť na svoje miesto.

Na základe finálneho zamerania vám vytvoríme variant len pre vás

Finálne zameranie môže odhaliť nezrovnalosti v podloží či miestach, kde bude pergola prikotvená k domu. Vaša spolupráca s našim odborníkom je nutnosťou - je potrebné vedieť kam bude zvedená voda, aká je hrúbka izolačnej vrstvy na dome, umiestnenie rozvodov v stene a ďalšie parametre. Tie môžu spôsobiť problémy pri inštalácii, preto ich je potrebné komunikovať.

4. Výroba pergoly

Po finálnom zameraní putujú dokumenty do výroby, v ktorej celý proces trvá niekoľko týždňov. Záleží predovšetkým na rozmeroch a zložitosti finálnej stavby. Príprava hliníkových profilov a zastrešenia prebieha úplne na zakázku.

Vlastná výroba umožňuje vytvoriť hliníkovú konštrukciu na mieru

Vďaka našej výrobe sme schopní vytvoriť riešenie prispôsobené požiadavkám zákazníka. Pri výbere rozmerov, farebného odtieňa a ďalších parametrov rozhoduje aj vzhľad celého miesta. Pergola by mala dokonale zapadnúť k domu a okolitej prírode.

5. Finálna realizácia pergoly

Montáž pergoly je jednoduchá a trvá len 1-2 dni. Táto doba závidí od zložitosti konkrétnej stavby a stave podložia. Vo výnimočných, komplikovanejších prípadoch môže ísť maximálne o 3 dni.

Celý proces prebieha za dozoru skúsených odborníkov

Finálna realizácia je pre nás veľmi dôležitým krokom. Celý proces prebieha pod rukami skúsených odborníkov. Pergola musí predovšetkým sedieť k domu.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.