ProduktyBlender G21 Smart smoothie, Vitality white

 

CenaOrientačná kalkulačka

Poponáhľajte sa!

Jesenné zľavy až 50%

platí na vybrané hliníkové produkty
 

ŠpecifikácieTechnické informácie

Blender G21 Smart Smoothie Vitality White je kvalitný a výkonný multifunkčný mixér, ktorý zvládne vďaka svojmu výkonu namixovať akýkoľvek druh potravy veľmi najemno. Je vhodný ako do domácnosti, tak do reštaurácií, kaviarní, barov, atď. Ide o druhú generáciu veľmi obľúbených mixérov Perfect Smoothie. Je vybavený kovovými ozubenými prevodmi, ktoré zabezpečujú vysokú životnosť mixéra a zároveň umožňujú vysokú rýchlosť otáčok.

Okrem mixovanie, miešanie, drvenie a sekanie zvládne mixér bez problémov vyrábať ovocné desiate pre malé deti, koktaily, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či nátierky. Vďaka svojmu fantastickému výkonu sa skvele hodí aj pre prípravu RAW stravy.

Jeho nádoba s objemom 2,5 l je plne postačujúce aj pre mixovanie objemnejších potravín, ktoré nie je potrebné krájať, a do nádobky sa pohodlne zmestia. Je vyrobená z Tritan čiže kopolyesteru, čo je veľmi tvrdý a ľahký plast, ktorý je odolný voči poškriabaniu alebo rozbitiu. Zaisťuje dlhú životnosť výrobku a je šetrný k životnému prostrediu. Vďaka nemu dokáže mixér pracovať ako s horúcimi, tak aj so studenými potravinami. Nezachytáva vôňu ani chuť potravín. Možno v ňom teda pripravovať aj domáce polievky či omáčky.

Hlavnou výhodou mixéra G21 Smart Smoothie Vitality je 6 inteligentných prednastavených programov, ktoré vám uľahčia prácu s mixérom. Jedná sa o programy na spracovanie zeleniny, polievok, omáčok, smoothie, orechov a sójového mlieka. Po spustení zvoleného programu sa môžete venovať inej práci a mixér zatiaľ všetko zvládne za vás. Čas a rýchlosť mixovanie možno nastaviť ešte pred spustením programu, po jeho spustení už nie je možné čas a rýchlosť upravovať.

Digitálny LCD displej zabezpečuje výborný prehľad o čase, rýchlosti a automatickom programu mixovanie.

Blender G21 Smart Smoothie Vitality disponuje vylepšeným chladením ložiská a nožov a dochádza tak k nižšiemu zahrievaniu tekutiny. Ďalej tiež bolo vylepšené odhlučnenie motora mixéra.

Koktaily & mixovanie
Doslova za pár sekúnd dokáže Blender G21 Smart Smoothie Vitality pripraviť výborné ovocné a zeleninové kokteily. Vďaka unikátnemu systému mixovanie, vysokému výkonu a šiestich nožom, ktoré potravu rozdelí na malé kúsočky, si ovocie a zelenina zachovajú svoju bunkovú štruktúru a výsledný koktail poskytne vášmu telu viac vitamínov.
koktail
Blender nemá problém ani s rozmixovaním takých potravín ako je napríklad mrkvová vňať, ktorá je tvrdšia a niektoré menej výkonné mixéry majú problém s jej spracovaním. Perfect Smoothie Vitality ju rozmixuje v hladkú krémovú šťavu plnú vitamínov a vlákniny bez najmenších problémov.

zmrzliny
Príprava domácej zmrzliny je pre multifunkčné mixér G21 Smart Smoothie Vitality hračkou. Dokáže pracovať tak rýchlo, že aj veľmi zmrznuté suroviny sa nestihnú pri spracovaní ohriať. Vytvorí tak nadýchanú a jemnú domácu zmrzlinu, ktorá vás najmä v letných mesiacoch každý deň krásne osvieži. Z konzervovaného ovocia s ním môžete pripraviť lahodné sirupy na poliatie zmrzliny, lievancov či palaciniek.
zmrzlina
varenie

Pomocou mixéra získate za pár minút napríklad brokolicovou, hráškovou, tekvicovú či šošovkové polievku plnú zdraviu prospešných živín, ktorá bude krásne jemná a krémová. Jednoducho stačí všetky suroviny na polievku naložiť do nádoby, rozmixovať, dochutiť a polievka je hotová, horúca a pripravená na konzumáciu. Blender G21 Smart Smoothie Vitality zvládne obdobným spôsobom pripraviť chutné omáčky, detské výživy, nátierky, ale aj mleté ​​mäso, drvené orechy, apod.
vareni
RAW strava

Vzhľadom k obrovskému výkonu sa mixér perfektne hodí aj pre prípravu RAW stravy ktorá je nielen zdravá, ale so správnymi spotrebičmi aj veľmi chutná, preto je pre jej prípravu mixér G21 Smart Smoothie Vitality správnou voľbou.
raw
RAW food čiže surová (živá) strava je strava, ktorá neprešla tepelnou úpravou (zahriatím nad 45 ° C) a je teda plná aktívnych enzýmov, minerálov, vitamínov a kvalitných živín. Je vedecky dokázané, že tepelne spracované potraviny sú menej hodnotné a pre naše zdravie môžu byť škodlivé. RAW food znamená stravovanie sa predovšetkým plody ovocných stromov a kríkov, zeleninou, divokými bylinami, oriešky a semienkami.

Súčasťou balenia je ergonomické šťouchadlo a viečko pre uľahčenie manipulácie s mixérom. Viečko je opatrené lievikom, ktorá umožňuje pohodlné postupné pridávanie potravín či jednotlivých surovín v priebehu mixovania.

Predĺžená záruka 2 + 2 roky na telo mixéra.

parametre:

Farba: biela
Otáčky / min .: 32 000
Objem nádoby: 2,5 l
Odolnosť nádobky: -40 ° C do 120 ° C
Výkon: 1680 W
Tepelná poistka proti prehriatiu
BPA free (bez použitia bisfenolu - zdraviu škodlivý uhľovodík)
Hmotnosť: 5 kg
Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 23 x 23 x 57 cm

Obsah balenia:

Blender G21 Smart Smoothie Vitality White
šťouchadlo
Viečko s lievikom

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštivte jedny z největších ukázkových center v České republice - Říčany u Prahy a Holubice u Brna a vyberte si z desítek produktů.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy v čr

  Vytvorili sme pre vás najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR. Nájdete nás v Prahe a Brne.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.