Magazín5 spôsobov, ako využiť betónové moduly

Betónové prefabrikované moduly ponúkajú široké možnosti využitia. Ich výhodou je rýchle dodanie, veľmi jednoduchá montáž, možnosť prepájanie medzi sebou a rozširovanie jednotlivých miestností, apod.

Betónové prefabrikované moduly ponúkajú široké možnosti využitia. Ich výhodou je rýchle dodanie, veľmi jednoduchá montáž, možnosť prepájanie medzi sebou a rozširovanie jednotlivých miestností, apod.

 

Ako využiť betónové moduly

Kancelárie

Betónové moduly sú veľmi variabilné. Jedným zo spôsobu použitia sú mobilné kancelárie. Poskytnú dostatok priestoru i svetla. Moduly je možné navyše zatepliť, takže môžete využívať kancelárie po celý rok. Potrebujete novú posilu? Nie je nič jednoduchšie, ako pridať jeden modul ako ďalší kanceláriu. Moduly je možné taktiež skladať na seba a vytvárať poschodia.
 

Sklady

Ďalšou z možností využitia sú skladové a Archivačné priestory. Nemáte dostatok miesta v garáži, kancelárii alebo v dome? Stačí umiestniť betónový modul na váš pozemok a razom máte skladové priestory na materiál, tovar či dôležité dokumenty.
 

Pumpy

Túžite po benzínovej pumpe, ale výstavba je drahá? S betónovými moduly nie. Je možné použiť jeden, dva alebo tri moduly. Získate aj kanceláriu, šatňu pre personál a malú predajňu. S farebnou fasádou svoju pumpu odlíšite od ostatných.
 

Obchod

Nie je vo vašom okolí predajňa? Začnite podnikať a postavte betónové moduly tak, aby vznikla predajňa a sklad. Betónové moduly ponúkajú využitie pre veľa podnikateľských aktivít.

 

Škôlky

Betónové moduly sú užitočné svojou variabilitou a tak je možné použiť ich na výstavbu materskej školy, jaslí alebo herného centra pre deti.
 

Betónové moduly majú mnoho výhod:

  • sú variabilné
  • jednoduchá montáž
  • plne nahradí pôsobisko, kancelária, ubytovňu ..
  • nie je potrebné stavebné povolenie
  • riešenie na mieru
 
Betónové moduly sa osadzujú na základovej pásy, ich výstavba je preto možno v poriadku niekoľkých dní. Hotový dom možno začať používať okamžite. Je možné tiež moduly podľa potreba akokoľvek upravovať z hľadiska dispozície.