MagazínAko sa dá postaviť zimná záhrada svojpomocne?

Možnosti sú dve - jedna lacnejšia, ale náročná a druhá rýchla a jednoduchá.


Možnosti sú dve - jedna lacnejšia, ale náročná a druhá rýchla a jednoduchá.

Buď si celú zimnú záhradu navrhnete a postavíte od základov sami, čo je náročné na prípravu, tak aj samotnú realizáciu. Stavbou zimnej záhrady vlastnými silami tak môžete stratiť dlhé týždne drahocenného času, ktorý by ste inak mohli tráviť príjemnejšími činnosťami. Zároveň sa nemusí výsledok podariť podľa vašich predstáv.

Alebo sa rozhodnete pre variant v podobe stavebnicovej zimnej záhrady, teda riešenie, s ktorým sa dá postaviť zimná záhrada svojpomocne už za jediný deň. Bez zložitého plánovania, zháňania materiálov, len so základnou sadou náradia. Ideálna voľba pre každého domáceho majstra, ktorý však nechce strácať čas, ale naopak začať využívať výhody a pohodlie vlastnej zimnej záhrady takmer okamžite.

Na Hobbytec nájdete tieto stavebnicové zimné záhrady:


Omaha

   

Moderná zimná záhrada našej vlastnej značky One Trade, dodávaná v 6 rozmeroch. Má hliníkovú konštrukciu, stenové panely z transparentného akrylátu praktické otočné dvere. Viac informácií v popise produktu.
 

San Francisco/Phoenix

 

Dve série zimných záhrad značky OneTrade, rovnako s kvalitnou hliníkovou konštrukciou, otočnými dverami a priesvitnými akrylátovými panely. Model Phoenix ponúkame v 6 a San Fracisco rovno v 8 rozmeroch. Oba modely disponujú väčšími rozmermi ako Omaha.

 

Happina

  

Hliníková zimná záhrada so sklom Happina vyniká pútavým dizajnom. Bočné steny umiestnené v hliníkovom ráme sú posuvné / otvárateľné. Priestor si tak môžete jednoducho otvárať a uzatvárať podľa toho, ako vám to zrovna vyhovuje. Na výber je z 5 rozmerov a niekoľkých farebných variantov konštrukcie, krytiny a lamina.
Viac informácií v popise produktu.
 

Vindema

  

Elegantná stavebnicová zimná záhrada s robustnou konštrukciou z eloxovaného hliníka a pozinkovanej ocele zaujme jednoduchým, moderne ladeným dizajnom a prekvapí jednoduchosťou celej montáže aj možnosťou voliteľného sklonu strechy. Je vybavená akrylátovými panelmi a posuvnými dverami, dostupná v šedom a bielom farebnom prevedení.
Viac informácií v popise produktu.