MagazínAko uschovať záhradné náradie - úložné boxy

Schádza vám na záhrade úložný priestor pre náradie a ďalšie vybavenie? Úložné boxy ponúknu objemný, uzatvárateľný a chránený priestor. Na výber potom máme hneď niekoľko variantov, ktoré sa líšia predovšetkým použitým materiálom. Aké výhody v sebe nesie plast, drevo a oceľ? Máme pre vás krátke porovnanie.

1) Osvedčený plast

Dlhá životnosť a odolnosť voči premenlivému počasiu. To sú úložné boxy z plastu. Dnes takmer nevyhnutnosť každej záhrady ponúkne jednoduché riešenie ako efektívne uskladniť náradie aj napríklad detské hráčky, ktoré by sa normálne nachádzali všade okolo. Ich variabilita tkvie v rôznych rozmerových a farebných variantoch. Týmto je možné zladiť s okolím.

2) Dizajnové drevo

Rovnako ako u ostatných záhradných stavieb, ako aj medzi úložnými boxmi vyniká drevo svojou prírodnou povahou, ktorá obohatí každé miesto a doslova splynie s rozkvitnutým okolím. Bude sa perfektne vynímať napríklad na verande alebo pod pergolou. Hodí sa potom predovšetkým na uskladnenie obrusov, polstrovanie a ďalších predmetov z textilu. Tie chránia pred nebezpečnou vlhkosťou.
Podívejte se na nabídku úložných boxů značky Hobbytec
 

Ocel na všechno

Ideální řešení pro malé zahrady nabízí ocelový úložný box. Tento kovový materiál je svojí povahou a odolností připraven na uchování jakéhokoliv zahradního vybavení. Dle potřeby si stačí pouze zvolit velikost a tvar. Není problém vytvořit místo pro popelnice nebo kompletní grilovací náčiní