MagazínBezdotykové doplnky do domácnosti zvyšujú váš komfort

Máte radi doma čisto a bezproblémový chod domácnosti? Bezdotykové doplnky do domácnosti zvyšujú váš komfort. Prinášame vám ich prehľad.

Máte radi doma čisto a bezproblémový chod domácnosti? Bezdotykové doplnky do domácnosti zvyšujú váš komfort. Prinášame vám ich prehľad.
 

Bezdotykový odpadkový kôš

Bezdotykový kôš je veľmi praktický pomocník, s veľmi elegantným vzhľadom. Je kombináciou úžitkových hodnôt a moderných technológií. Podstatné uplatnenie má bezdotykový kôš predovšetkým v domácnostiach s malými deťmi.
 
Moderné odpadkové koše sú ovládané senzormi. Pri priložení ruky 20 cm nad infračervený senzor koša sa veko otvorí. Vďaka bezdotykovému odpadkový kôš sa bude vo vašej domácnosti šíriť menej baktérií. Chod koša riadi batérie, ktoré je potrebné vymeniť približne po 12 mesiacoch.

 

Bezdotykový dávkovač mydla

Ďalším pomocníkom, ktorý zvyšuje komfort vašej domácnosti, je bezdotykový dávkovač mydla. Moderné elektronické dávkovače majú LCD displej, ktorý má v sebe zabudovaný tiež čas a dátum. Dávkovanie mydla je nastavené presne, napájaný je adaptérom alebo pomocou tužkových batérií.
 

Bezdotykové teplomery

Žiadne dieťa nemá rado, keď sa mu meria teplota. Bezdotykové teplomery vám prácu uľahčia.
 
Bezdotykový teplomer bez kontaktu s telom dieťaťa či dospelého pohodlne zmeria teplotu, ale využijete ho tiež pri kúpeli, či pre zistenie teploty ohriateho pokrmu, a pod. LCD displej mení farbu podľa aktuálnej teploty. Teplomer využijete aj u malých bábätiek a spiacich detí, bez toho aby ich rušil.
 
Bezdotykové doplnky do domácnosti sú v okamihu, keď si ich kúpite, nepostrádateľným pomocníkom celej rodiny. Využijete je tiež v dielni či kancelárii. Neviete čo darovať k Vianociam? Bezdotykové doplnky do domácnosti sú perfektným darčekom. Vďaka tomu, že nemusíte siahať na odpadky či na dávkovač mydla sa nešíri tak rýchlo mikróby a baktérie, čo je dôležité najmä v období chrípkových epidémií, ochránite sa pred žltačkou.