MagazínChcete niečo netradičné? Skúste posuvné záhrady na zákazku

Zimná záhrada sa dá kúpiť napríklad aj ako objekt na zákazku. Nemusíte si nutne vyberať riešenia z katalógu, ak sa vám žiadne z nich nehodí. Pokojne si môžete zvoliť nejaké neštandardné s individuálnymi rozmermi.

27.2.2018

Zimná záhrada sa dá kúpiť napríklad aj ako objekt na zákazku. Nemusíte si nutne vyberať riešenia z katalógu, ak sa vám žiadne z nich nehodí. Pokojne si môžete zvoliť nejaké neštandardné s individuálnymi rozmermi.
 

posuvné zastřešení terasy onetradeRôzne povrchové úpravy pomáhajú


Môžete si treba zvoliť posuvné zimné záhrady na zákazku, ktoré ponúkajú veľmi široké možnosti. Konštrukcia sa skladá zo zosilnených hliníkových profilov. Táto konštrukcia sa dá rôzne povrchovo upravovať, čo je obrovská výhoda. Nie je problém ju prispôsobiť farbe fasády alebo napríklad okenným rámom. Môžete tak mať záhradu, ktorá bude dokonale ladiť s domom.
 

Polykarbonát v rôznych odtieňoch


Dosky sa zhotovujú z čírej polykarbonátovej krytiny s UV ochranou. Máte tak 100% istotu, že budete chránení pred horúcimi slnečnými lúčmi. Okrem toho môžete tieto dosky určené pre zimné záhrady získať aj v rôznych odtieňoch. Za ďalšiu môže ísť aj o bezpečnostné sklo. Predné aj zadné čelo je pevné. Môžete si podľa želania vybrať bezprahové posuvné dvere pokojne aj do čela záhrady.


Tip: zimné záhrady celoročné


Koľaje je možné schovať do podlahy


Zároveň je tiež možné bez problémov urobiť bočný vstup. S posuvnými dverami určenými pre zimné záhrady sa navyše manipuluje veľmi ľahko a jednoducho. Koľaje môžu byť na zemi, na podlahe, ale dajú sa aj zapustiť do podlahy, ak máte pocit, že by vám prekážali. Vďaka tomu je posun bezproblémový a maximálne ťažíte z jeho výhod. Konštrukcia posuvných dverí je pevná, a pritom ľahká.

Videoprezentácia posuvného zastrešenia tears

 

Bez tienenia sa nezaobídete


Súčasťou tejto zimnej záhrady by však malo byť aj účinné tienenie. Je možné tienenia ovládať jednoducho mechanicky tyčí opatrenú háčikom. Poloha nezatienená ho zabezpečuje magnetom, keď ide o polohu zatienené, potom ho udržiava v danej poloha vlastná váha. Tieniace látka je upevnená v pojazdnej dráhe. Existuje viac možností, ako tieniť, je na vás, ktorú zvolíte.

Prezrite viac z kategórie: Zimná záhrada