MagazínDarček pre dedka

Blíži sa doba, kedy bude potrebné zaobstarať darček pre dedka? Ak ešte stále neviete, čím by ste ho mali obdarovať, prinášame vám niekoľko zaujímavých tipov.

Blíži sa doba, kedy bude potrebné zaobstarať darček pre dedka? Ak ešte stále neviete, čím by ste ho mali obdarovať, prinášame vám niekoľko zaujímavých tipov.


Zamerajte sa na oblasť záhrady

Je váš dedko stále vitálny a rád pracuje na záhrade? Potom ho určite potešíte darčekom v podobe chýbajúceho či užitočného záhradné náradie a vybavenie.


Čo tak niečo do dielne?

Je váš dedo domácim majstrom? Je jedno, či radšej pracuje s drevom, alebo radšej pracuje napríklad s kovom. Vhodné náradie do dielne v takom prípade urobí radosť vždy. Ak si nie ste istí výberom, je dobré držať sa niekoľkých kľúčových parametrov, s ktorými chybu neurobíte. Sem sa radia:
  • Konkrétne značka, multifunkčnosť a kvalita náradia


Niečo pre jeho automobil?

Tiež váš dedko neustále rozmaznáva svoje auto? Pokiaľ nemá garáž a parkuje ho len tak pri dome, môžete mu urobiť radosť opäť celkom zaujímavým darčekom. O čo ide? Sú to prístrešky na auto, teda cenovo dostupnejšie a moderné alternatívu ku klasickej garáži. Vďaka takémuto prístrešku bude automobil ochránený predovšetkým pred rozmarmi počasia.

Je dedo vášnivým chovateľom?

Ak áno, rozhodne sa mu môžu hodiť aj darčeky z tohto segmentu. Ak sa na ne pozrieme konkrétne, môže mať darček pre dedka hneď niekoľko podôb. V prípade psov sa môžu hodiť napríklad klasické pelechy, ale aj koterca, alebo tiež búdy. Rovnako tak môžu prísť vhod rôzne prístrešky pre domáce zvieratá či dnes tak obľúbené králikárne. Teda darčeky, ktoré ocenia ako bežný majiteľ domáceho maznáčika, tak i skúsený chovateľ.

Čo tak niečo do domácnosti?

Aj tu je možnosťou celá rada. Môžu to byť napríklad obyčajné rohožky, kvalitné matrace pre lepší spánok, ale aj nábytok, alebo bytový textil, či doplnky do jednotlivých miestností. Chýba v byte vášho deda modernejšie dekorácie a doplnky? Potom možno ocenia nástenné hodiny, lampu na čítanie...