MagazínDarček pre svokru

Nech už je vaša svokra akákoľvek, je rozhodne slušnosťou jej obdarovať. Pozrite sa preto spoločne s nami na to, aký darček pre svokru skutočne poteší.

Nech už je vaša svokra akákoľvek, je rozhodne slušnosťou jej obdarovať. Pozrite sa preto spoločne s nami na to, aký darček pre svokru skutočne poteší.

 

Klasické vybavenie domu alebo bytu

Stavte na klasiku - hodiny na stenu, praktické sušiaky alebo moderné bezdotykový dávkovač mydla. Alebo na drobné kuchynské spotrebiče, ako mixéry a odšťavovače, sušičky na ovocie ...
Z nábytku poteší stolná lampa či nočný stolík, ideálne spoločne ako jeden darček.


Medzi darček pre svokru môže patriť niečo na záhradu

Žije vaše svokry v rodinnom domčeku, alebo má záhradku v záhradkárskej kolónii? Darček využiteľný na záhrade môže byť tiež dobrou voľbou. Vhodné sú v tomto prípade záhradné potreby, skleníky, fóliovníky, parenisko či pestovateľské stoly.

Ak vám nerobí problém investovať viac, skúste záhradný nábytok na terasu či pod pergolu, prípadne aj chýbajúca gril, nič nepokazíte ani praktickým záhradným domčekom alebo rovno záhradnou chatkou.


Čo tak niečo pre relaxáciu a zdravie?

Ak hľadáte originálny darček pre svokru, môžete sa zamerať napríklad aj na oblasť odpočinku. Nemusí to byť len závesná hojdacie lehátka, alebo napríklad praktická domáce vírivka, ale napríklad rovno domáce infrasauna, ktorá navyše prospejete aj zdravie, preto tiež saunovanie odporúča mnoho lekárov.

A ak chcete pri zdravie ostať, a kúpiť niečo predsa len niečo lacnejšie, zvážte investíciu do kvalitné matrace kvalitný matrac alebo odvlhčovače vzduchu.