MagazínDarčeky pre domácich majstrov

Máte doma kutila a premýšľate nad tým, akým zaujímavým darčekom ho obdarovať? Pozrite sa s nami na pár tipov na darčeky pre kutilov, ktorými môžete potešiť.

Máte doma kutila a premýšľate nad tým, akým zaujímavým darčekom ho obdarovať? Pozrite sa s nami na pár tipov na darčeky pre kutilov, ktorými môžete potešiť.

Náradie je úplný základ

Je jasné, že ak je váš partner, alebo ktokoľvek z rodiny vášnivým kutilom, ocenia pravdepodobne niečo, čo ideálne využije vo svojej dielni. Sem patrí predovšetkým náradie. Napríklad vŕtačky, brúsky a píly. Od ručných až po elektrikcé.

Skúsenejší kutil telom aj dušou potom ocenia darček v podobe lupienkové alebo kolískové píly, sústruhu alebo hobľovačky a preťahovačky.

Potrebné zázemie

Ak doma máte majstra, ktorý ale nemá potrebné zázemie pre svoju prácu, môžete mu ho zariadiť darovaním niektoré za záhradných kôlní a záhradných domčekov. Či plechové garáže, ktorá tiež predstavuje ideálny priestor pre zriadenie dielne.  

Nechajte ho, nech vyrobí niečo zaujímavé

Áno, aj to môže byť zaujímavým darčekom pre kutila. Čo máme na mysli? Dnes nie je problém kúpiť napríklad altánok, rovnako ako pergolu v podstate hotovú, len v demonte. A práve to môže byť skvelý darček pre domácich majstrov. Ak niekto z vašich blízkych vždy sníval o tom, že si na svojej záhrade niečo podobné sám postaví, je to ideálna cesta, ako ho potešiť.

Nielen, že je tu istota, že obdarovaný získa niečo zaujímavé, ale zároveň bude iste potešený tým, že sa naplno ukáže jeho zručnosť. Samozrejme do tohto segmentu spadajú tiež prístrešky na auto, prístrešky na drevo ale aj spomínané záhradné domčeky a kôlne.