MagazínDarčeky pre mužov

Hľadáte zaujímavé tipy na darčeky, ktorými obdarovať manžela, priateľa, kamaráta či kolegu? Pozrite sa, aké sú tie najlepšie darčeky pre mužov.

Hľadáte zaujímavé tipy na darčeky, ktorými obdarovať manžela, priateľa, kamaráta či kolegu? Pozrite sa, aké sú tie najlepšie darčeky pre mužov.


Náradie do dielne

Rozhodne oblasť darčekov, ktorá zaručene nesklame. Takmer každý muž je takzvaným domácim majstrom a mnoho z nich má doma dokonca aj vlastnú dielňu. Aj preto je ideálny držať sa pri nákupe tohto smeru. My odporúčame rôzne náradie, ako napríklad:
  • vŕtačky
  • píly a brúsky
  • skrutkovače

Ide o základný sortiment, ktorý sa dnes využije v každej dielni. Odporúčame zohľadniť hlavne kvalitu spojenú s vyhlásenými značkami. Pozor však na to, čo váš muž skutočne využije, alebo čo mu chýba.
 

Pomôcky na záhradu

Je súčasťou vášho domu aj záhrada, na ktoré váš muž často pracuje? Uľahčite mu prácu a kúpte mu pomôcky na záhradu. Môže sa jednať o kosačku, vertikutátor alebo krovinorez, hitom sú aj motorové píly, alebo rad ďalších pomôcok, ktoré uľahčia prácu.
 

Čo treba niečo zábavné?

Hovorí sa, že každý muž je v duši stále dieťaťom. Súhlasíte? Potom váš darček nemusí byť nutne len praktický, ale môže aj zabaviť. Veľmi žiadané sortimentom posledných rokov sú hracie stoly. Môže to byť napríklad obľúbený futbal, stôl na pool a nesklame ani obľúbený vzdušný hokej. Naviac môže taký darček zabezpečiť zábavu pre celú rodinu. Výhodou je aj priaznivá cena.


Doprajte mu odpočinok

Zdá sa vám, že váš partner má toho v poslednej dobe až nad hlavu? Potom môžu byť vhodnou voľbou darčeky ako u nás veľmi obľúbené závesné lehátka, kde možno príjemne relaxovať a čerpať nové sily. A ak si môžete dovoliť investovať viac, skúste napríklad fínsku, alebo infrasaunu - dokonalá relaxácie zaručená. Navyše v pohodlí domova, ideál.
 

Darčeky pre mužov sa môžu týkať aj športu a pobytu v prírode

Je váš muž milovník športu, alebo pobyte v prírode? Kúpte mu to správne vybavenie. Trebárs veci, na kemping. Aj tie sa mu nielen budú hodiť, ale rozhodne ho poteší to, že myslíte na jeho konkrétne záujmy. Môže to byť nielen praktické oblečenie, ale napríklad aj stan, spacák, karimatka a mnoho ďalšieho. Teda všetko, čo sa pri spaní mimo domova môže naplno využiť.