MagazínDarčeky pre novomanželov

Ste pozvaní na svadbu? Potom sa vám budú určite hodiť tipy na zaujímavé či užitočné darčeky pre novomanželov.

Ste pozvaní na svadbu? Potom sa vám budú určite hodiť tipy na zaujímavé či užitočné darčeky pre novomanželov.

Je pravdou, že mnoho ľudí dnes dáva hlavne peniaze. Ak je vaším cieľom sa odlíšiť, je určite potrebné zamyslieť sa nad tým, aké konkrétne darčeky môžu byť pre novomanželov vhodné. My stručný prehľad pár tipov, ktorým jednoznačne dominujú produkty spojené s bývaním.

Zaujímavé vybavenie do kuchyne vždy nájde uplatnenie

Vybavenie do kuchyne je darčeková klasika, ideálny obzvlášť ak novomanželia zariaďujú nové bývanie. Možností je veľa, od nákladnejších spotrebičov až po praktické doplnky. Určite teda poteší odšťavňovače a mixéry a ďalšie kuchynské roboty, rovnako ako kvalitné sada nožov a príbory. Obzvlášť spomínané mixéry - napríklad na populárne smoothie, sú dokonca na zozname darčekov, ktoré by novomanželia uvítali, v takom prípade máte po starostiach.


Niečo do bytu

Dobre zvolený nábytok či doplnky odrážajúce vkus novomanželov, potom takisto predstavujú vhodný dar. Obzvlášť ak ide o vybavenie obývacej izby, spálne či kúpeľne - nočný stolík, šatníková skriňa, posteľ či praktická a elegantná stolová lampa. Mladý pár môžete tiež prekvapiť hracom stolom.

Prípadne robotickým vysávačom či mopom pre uľahčenie upratovanie.

Čo tak niečo na relaxáciu

Obľúbeným darčekom sú tiež najrôznejšie relaxačné pobyty, ak však chcete byť originálnejší alebo len darovať niečo, čo má trvalú hodnotu, zvážte obstaranie mobilné vírivej vane alebo domáce sauny - na výber sú infrasauny, sudové sauny alebo fínskej sauny.

A ak hľadáte lacnejšie, ale stále hodnotný dar, ktorý môžu využiť napríklad novomanželia žijúci v rodinnom dome so záhradou, môžete siahnuť po záhradnom nábytku pod plánovanou pergolu či na terasu, lehátkam k bazénu, štýlové hojdacej sieti alebo záhradnej hojdačke.

Vybrané tipy z uvedených kategórií na darčeky pre novomanželov: