MagazínDomáce wellnes

V dnešnej uponáhľanej dobe, je veľmi žiaduce vedieť starať sám o seba, zastaviť sa a náležite relaxovať.A veľa z nás je natoľko zahltenia spoločností, že privíta užiť si relaxáciu a odpočinok doma, v súkromí. Ale ako to dosiahnuť? Ideálne vlastnou záhradou, potom už je všetko jednoduché.

9.5.2017
 
V dnešnej uponáhľanej dobe, je veľmi žiaduce vedieť starať sám o seba, zastaviť sa a náležite relaxovať.
A veľa z nás je natoľko zahltenia spoločností, že privíta užiť si relaxáciu a odpočinok doma, v súkromí. Ale ako to dosiahnuť? Ideálne vlastnou záhradou, potom už je všetko jednoduché.
 

 

Bazén

Záhradný bazén bezpochyby relaxáciu v súkromí predstavuje. V dnešnej dobe existuje široká škála záhradných bazénov, ktoré uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Bazény z vysoko kvalitných materiálov môžu byť doplnené protiprúdom a nepreberným množstvo bazénového príslušenstva. Medzi samozrejmosť patrí bazénová filtrácia a solárny ohrev vody. Komfort a intimitu nám zvýšia zastrešenie bazéna. Hygienu pri užívaní bazéna zaistí sprchy so solárnym ohrevom a naši najmenší budú potešení šmykľavkou a hračkami do vody.
 

Sauna

Ďalšou možnosťou spríjemnenie si voľného času a relaxácie je domáca sauna. S širokým výberom sáun, či už fínskych, sudových sáun alebo trendových infrakabín si na svoje určite príde každý zákazník. Saunovanie nám potom spríjemní možnosť schladenia v kúpacej kadi.
 

Vírivka

Kto nemá rád prílišné teplo a preferuje vodné prostredie, ten nájde pravý raj vo vonkajšej vírivke. Vírivky sa vyrábajú z rozličných materiálov, ktoré vhodne doplnia každú záhradu. Mnohé vírivky sú úplne mobilné, takže ich môžeme bez obáv premiestniť. Pre zaistenie intimity je k vírivým vaniam vhodné zaobstarať zastrešenie. Zastrešenie oceníme aj pri miernej nepriazni počasia, kedy by nás mohol obťažovať prievan, dážď alebo sneh. Vonkajší vírivku totiž možné využívať v akomkoľvek ročnom období. Vo vírivke sa zotavíte nielen sami, ale bude to báječná relaxácie pre rodinu i priateľov.
 
Ako teda vidíte aj doma si môžete zaobstarať pravý wellnes raj, ktorý sa kvalitou úplne vyrovná všemožným aquaparkům.