MagazínFotogaléria: Interiér zimnej záhrady pre každého člena rodiny

Po väčšinu roka nás teší príjemné počasie. Teploty pomaly rastú a naozaj chladných dní ubúda. Zimná záhrada je tak stále využívanějším miestom a plnohodnotnou súčasťou interiéru. Ako ideálne zariadiť jej interiér, aby uspokojil všetky vaše priania? Inšpirujte sa!

Rozšírenie vášho životného priestoru

Zaplavené prírodným svetlom zo všetkých strán. Veľké sklenené dvere, otvorené dokorán pri krásnom počasí, môžu úplne zbúrať bariéry medzi vonkajším a vnútorným priestorom vášho domu. Stačí sa nebáť do zimnej záhrady umiestniť typicky interiérové prvky. Pohodlná sedačka, jedálenský stôl či elektroniku.

Tip: Ak naozaj túžime vytvoriť ďalšiu miestnosť v dome, je ideálnou zvoliť celoročné variantu zimné záhrady. Tá má špeciálne parametre. Viac sa dozviete zde.

Rozdeľte zimnú záhradu na časti

Atypická zimná záhrada ponúkne veľký priestor pre rôzne využitie. Jeden kút môže slúžiť pre odpočinok, v druhom sa môžu realizovať nadšenie botanici. Je možné napríklad bočné steny nechať bez možnosti je otvárať, prípadne obohatiť stavbu o tienenie.

Tip: Kúpte si zimnú záhradu atypických rozmerov. Navštívte naše stránky a vyberte si produkt z hliníkového materiálu. Vytvoríme vám riešenie úplne na mieru.

Sústreďte sa na výhľad

Zimná záhrada je väčšinou orientovaná smerom do prírody, ak je umiestnená na kopci, ponúkne sa z nej neopakovateľný výhľad. Ten by sa nemal rušiť. Na mieste je do interiéru umiestniť menej prvkov. Pár kresielok a jeden stôl bohato stačí.

Tip: Navštívte náš eshop a vyberte si zo širokej ponuky záhradného nábytku.