MagazínHliníkové zastrešenie Hawaii 40 Pure uchváti jednoduchosťou

Predstavujeme novinky pre rok 2019. Pergola Hawaii 40 Pure vyniká prostými profilovými pohľady, ktoré zaujmú svojou jednoduchosťou. Špičkové technológie pri výrobe zaistí maximálnu funkčnosť a odolnosť voči nepriaznivému počasiu v akejkoľvek podobe.

Pri výrobe hliníkového zastrešenia Hawaii 40 Pure bola konštrukcia zredukovaná len na to najdôležitejšie. Aj napriek tomu bolo myslené na všetko dôležité. Bola tak vytvorená čistá kvalita, ktorá uvedie vašej záhradu do stredu pozornosti a vy tu môžete tráviť spoločné chvíle s rodinou čí priateľmi.
 

Nesmrteľný hliník

Hliník sa pomaly začína stávať stálicou českej záhrady. Jeho vlastnosti sú neoceniteľné. Nenáročnosť, ľahká údržba, odolnosť a nesmrteľnosť. To sú len niektoré z nich. Dlhá životnosť je garantovaná. Vďaka spracovaniu vydrží nástrahy počasia i mechanické poškodenie, prakticky po celú dobu si drží svoj vzhľad.
 
 

Vzhľad podľa priania

Variabilita hliníkového materiálu je neodiskutovatelná. Vďaka tomu si môžete pergolu prispôsobiť úplne vašim požiadavkám. Naviac sa celá stavba dá profilovými pohľady integrovať priamo k domu. Vytvoríte tak zaujímavý prvok, ktorým zvýšite architektonickú hodnotu vášho obydlia.
 

Doplnky bez hraníc

Pergola je úplne neutrálna svojím spracovaním. Kedykoľvek ju môžete doplniť o ďalšie prvky a ešte zvýšiť jej atraktívny vzhľad. Zaujímavou variant predstavujú stmievateľná a teplá LED svietidlá, s ktorými vytvoríte nezabudnuteľnú romantickú atmosféru pri chladných večeroch.