MagazínHliníkový prístrešok RSC v rôznych rozmeroch

Hliníkový prístrešok séria RSC si môžete zvoliť v akomkoľvek rozmere. V prípade, že disponujete dvomi autami, dodávkou alebo karavanom, nie je problém pre nich vytvoriť pohodlné parkovacie miesto. Prednosťou konštrukcia je vytvorenie voľného predného výjazde a výhľadu bez prekážok.

Hliníkový prístrešok RSC vyniká predovšetkým svojou dlhou živtností a odolnosťou. Hrdza, plesne ani machy nemajú žiadnu šancu. Materiál nie je náchylný na vonkajšie poškodenie a je schopný si po dlhú dobu udržať krásny vzhľad. Táto skutočnosť je ešte umocnená typom zastrešenia. Takmer nezničiteľný polykarbonát je vybavený UV filtrom so 100% ochranou pred silnými slnečnými lúčmi. Nemusíte sa tak báť, že by lak vášho auta trpel a hrozilo by jeho vyblednutie.
 

Maximálna prístup aj výhľad

Konštrukcia prístrešku RSC je navrhnutá pre vaše maximálne pohodlie pri parkovaní vozidla. Praktickosť tkvie v netradičnom zastrešenie, ktoré je uchytené na závesných stĺpcoch, vedúcich z nosných stĺpov na bokoch v zadnej časti prístrešku. Výjazd je tak vďaka čistému výhľadu komfortné, rovnako je tomu v prípade pohybu okolo automobilu.
 

Dve autá nie sú problém

Rozmery prístrešku sú plne variabilné. Základná verzia single je navrhnutá pre jedno auto, avšak jednotlivé stavby je jednoduché spojiť dohromady a počet parkovacích miest je možné navýšiť. Kedykoľvek tak môžete priestor prispôsobiť vašim potrebám. Ak disponujete dvomi autami, možno siahnuť zodpovedajúcim riešením. Verzia RSCW je pre tento účel navrhnutá a poskytne čistejšie línie a celistvejší vzhľad.