MagazínHračky pre chlapcov

Máte syna a potrebujete ho obdarovať niečím zaujímavým? Pozrite sa spolu s nami na to, aké darčeky pre chlapcov aktuálne letia.

Máte syna a potrebujete ho obdarovať niečím zaujímavým? Pozrite sa spolu s nami na to, aké darčeky pre chlapcov aktuálne letia.


Doprajte mu dostatok pohybu

Tiež váš syn chvíľu neposedí? Máme pre vás tip na také darčeky pre chlapcov, ktoré ho rozhodne nesklamú. Ak bývate v rodinnom dome, zvážte obstaranie trampolíny. Predstavujú možnosť, ako si môže váš syn nielen hrať vonku na čerstvom vzduchu, ale zároveň užívať radosť z pohybu.


Hľadáte originálne darčeky pre chlapcov? Skúste kolobežku

Darovanie bicykla je dnes klasika. Ak ho váš syn už má, a napriek tomu chcete darovať niečo zaujímavejšie, potom skúste kolobežku. Rozhodne patrí medzi darčeky pre chlapcov, ktoré vždy potešia. Ak je váš syn mladší a klasickej koleso ani kolobežka pre neho ešte nie sú, môže byť skvelým riešením kúpa odrážadlá, ktoré prispejú k zlepšeniu rovnováhy a zároveň urýchli a uľahčí prechod na bežný bicykel.


Čo tak hrací stôl?

Možnosti spojené s trávením voľného času vonku sme už načrtli. Čo ale v prípade, keď hľadáte zaujímavú hračku a zároveň chcete, aby si váš syn hral doma? Kúpte mu hracie stoly. Stopercentne zabaví a výber je široký, napríklad:
  • stolný futbal
  • biliard
  • vzdušný hokej
Lákadlom sú v danom prípade nielen kompaktnejšie rozmery, ale priaznivé ceny. Rozhodne teda nejde o darček, ktorý by bol z finančného hľadiska akokoľvek nedostupný. Navyše pobaví nielen vášho syna, ale aj jeho kamarátov, rovnako ako môže ísť o vcelku zaujímavú rodinnú zábavu, zvlášť v období zlého počasia, kedy je ideálny tráviť čas radšej doma.


Klasická hračka tiež poteší

A mladšie ročníky určite poteší zaujímavé detské hračky. A čo konkrétne kúpiť práve vášmu synovi, aby nebol sklamaný? My odporučíme detské náradie, ktoré potešia každého správneho chalana, rovnako tak detské pištole, športové vybavenie ako futbalová bránka a ďalšie.