MagazínMontáž hliníkové pergoly s 50% zľavou

Hliníková pergola je vďačnou stavbou. Jednoduchá konštrukcia v spojení s maximálnou funkčnosťou z nej robia obľúbené riešenie, ako vytvoriť miesto pre voľné chvíle. Jej montáž sa často obávaným krokom nových majiteľov, v tomto prípade nastupujú na rad naši odborníci, ktorí vám všetko zostaví presne na mieru.

Ponuka hliníkových pergol je veľmi široká a ponúka hneď niekoľko typov. Zatiaľ čo u lacné, tzv. stavebnicové, varianty zvládne montáž ľahko naozaj každý, tak pri zložitejších riešeniach toto pravidlá nemusia byť pravdou. Jedná sa potom predovšetkým o dizajnové stavby, ktoré sú vytvorené presne na mieru okolitým parametrom.

Montáž v rukách odborníka

V prípade, že ste si zaobstarali pergolu atypických rozmerov alebo variant s netradičným zastrešením, ponúka sa povedať o pomoc pri realizácii samotnej profesionálovi. Ten môže ušetriť váš čas aj peniaze. Zostavenie v takom prípade nemusí byť ľahkou záležitosťou. Podávame pomocnú ruku a prichádzame so zľavou 50% na montáž produktov vlastnej výroby. Realizovať zimnú záhradu, pergolu alebo prístrešok pre auto nemôže byť jednoduchšia.

Na montáž produktov vlastnej výroby sme pripravili zľavu 50%

Vlastná výroba značky Hobbytec

Pergoly často musí vyhovieť náročných prianiam svojich majiteľov a spĺňať tie najprísnejšie kritériá. Jedná sa predovšetkým o dizajn, ktorý musí ladiť s domom, a odolnosť konštrukcie. Tá by mala obstáť aj pri tých najnáročnejších klimatických podmienkach. Materiál ako hliník v sebe nesie oboje a pridáva niečo navyše.

Jeho variabilita je nekonečná. Farbu, rozmer aj celkové prevedenie možno prispôsobiť okolia i rôznym typom budúceho využitia. Naša vlastná výroba umožňuje vytvárať stavby týchto parametrov a presne na mieru. Inšpirujte sa a kúpte si pergolu zo série Pollard doplnenú o zastrešenie z polykarbonátu.