MagazínMontované haly a garáže sú ideálne pre podnikateľov

Montované garáže a haly poslúži aj ako vhodné výrobné a skladové či prevádzky priestory pre podnikateľov ...

16.1.2018

Plánujete podnikať, alebo napríklad už podnikáte a chcete svoju prevádzkareň rozšíriť? Ak áno, potom určite uvítate možnosť vytvoriť si priestor pre podnikanie s minimálnymi nákladmi. Jednou z možností je využiť napríklad garáž alebo montovanú halu. Ide o to, aký veľký priestor pre podnikanie potrebujete.
 

Aj betónový objekt sa hodí

Veľa ľudí totiž ani netuší, že napríklad betónová garáž môže veľmi dobre poslúžiť nielen ako šikovná skrýša pre vaše vozidlo pred nepriazňou počasia, ale pokojne aj ako menšie prevádzkareň.

Dajú sa tu umiestniť menšie stroje a na betón sa dá prípadne umiestniť aj protihluková izolácia, aby ste nerušili okolie. Na menšie prevádzka sa dá taká garáž použiť. Ak máte teda na svojom pozemku dvoch garáž a z toho jedna časť nie je využitá, môže dobre poslúžiť.

Rovnako tak ale môžete garáž zaobstarať priamo so zámerom urobiť v nej podnikateľskú prevádzkareň alebo predajňu.

 

Garáž poslúži aj ako predajňa

Rovnaké pravidlo platí aj o plechové garáži s omietkou. Aj tu sa dá umiestniť výrobnú prevádzku. Opäť je vhodné počítať s protihlukovou izoláciou, pokiaľ ide o rušnejšie záležitosti. Na tomto type garáže na prvý pohľad nespoznáte, že ide o omietnutý plech. Budete si myslieť, že máte pred sebou murovaný objekt. Navyše ak si zvolíte napríklad plechovú garáž so sedlovou strechou - aj to je možné, nemusíte sa uspokojiť len s plochou strechou, získavate naozaj reprezentatívne objekt, ktorý pokojne môže poslúžiť napríklad aj ako predajňa potravín.
MOBILNÍ PRODEJNA z betonových prefabrikátů Rekers

Halu pokojne môžete presunúť

Ak ale plánujete podnikania, ktoré si žiada väčšie výrobné, alebo skladové priestory, potom vám garáž pravdepodobne nebude stačiť. V takom prípade môžete zvoliť montované haly. K dispozícii sú v rôznych rozmeroch, zateplené aj nezateplené podľa vašich potrieb.

Obrovskou výhodou je, že sa dá hala rozmontovať a presunúť inam. Môžete svoje podnikanie presúvať podľa potreby, treba podľa toho, kde zoženiete zrovna pracovnej sily.