MagazínMontovaný dom BERNARD trikrát inak

Drevený montovaný jednopodlažný dom BERNARD s balkónom je výbornou voľbou pre rekreačné aj celoročné využitie. Je však potrebné vedieť si správne vybrať. So správnou voľbou sa montovaný dom BERNARD stane štýlovým aj funkčným bývaním pre celú rodinu, za veľmi priaznivú cenu.

20.9.2017

Drevený montovaný dom BERNARD s balkónom je výbornou voľbou pre rekreačné aj celoročné využitie. Je však potrebné vedieť si správne vybrať. So správnou voľbou sa montovaný dom BERNARD stane štýlovým aj funkčným bývaním pre celú rodinu, za veľmi priaznivú cenu.

 


Materiál montovaného domu
 

Dom je vyrobený z dreva severskej borovice. Okná i skla vo dverách domu sú opatrené izolačným trojitým sklom. Montovaný dom je teda vhodný na celoročné obývanie. Avšak tepelný komfort v dome možno jednoznačne ovplyvniť vhodným výberom domu z ponúkanej série.

 

Dispozície domu
 

Dom BERNARD má celkovú obytnú plochu 100 m2. Prízemie pozostávajúce z hlavnej obývacej izby s kuchynským kútom a kúpeľňou má 46m2 a 58m2 na poschodí. Zahŕňa schodisko a dve oddelené miestnosti. Na poschodí je vstup na zastrešený balkón. Usporiadanie jednotlivých okien, dverí a priečok v dome môže byť upravené a upravené podľa potrieb zákazníka podľa dohody s projektantom.

 

 

Séria Langon
 

Montované domy série BERNARD sú dodávané v troch modifikáciách. Tieto sa nemenia strán dispozičného riešenia domu, ale zásadné zmeny sú v parametroch hrúbky drevenej dosky. Možno si teda vybrať dom s hrúbkou steny hrúbky 44mm, 66mm, ale aj variant domu s dvojitými stenami 66 + 66mm. Ak tieto steny doplníme aj o vrstvu izolačnej minerálnej vlny získame dom s perfektnými izolačnými vlastnosťami, ktorý plne odolá aj tuhej zime v Škandinávii.


Svépomocí nebo na klíč?
 

Montovaný dom BERNARD si možno zmontovať svojpomocne. Avšak montáž domu si možno objednať spolu s objednávkou domu. Dom je dodávame na požadované miesto ako stavebnicu na paletách. Pre zdarné umiestnenie paliet na určené miesto je potreba umožniť vjazd nákladných autách po vhodnej spevnenej komunikácii.