MagazínMontovaný dom LOUIS

Drevený montovaný dom LOUIS má rozmery 11x6 a jeho celková úžitková plocha má 60m2 a je navrhnutý tak, aby v ňom každý z rodiny našiel pohodlne svoje miesto. Rodinný dom LOUIS je plne funkčný a predstavuje možnosť príjemného a štýlového bývania za veľmi priaznivú cenu.

15.9.2017

Drevený montovaný dom LOUIS má rozmery 11x6 a jeho celková úžitková plocha má 60m2 a je navrhnutý tak, aby v ňom každý z rodiny našiel pohodlne svoje miesto. Rodinný dom Fill je plne funkčný a predstavuje možnosť príjemného a štýlového bývania za veľmi priaznivú cenu.

Dispozície domu
 

Vkusný vstup do domu je cez chodbu s rozmermi 8,25m2. Celú časť dispozície vpravo od vstupu zaberá hlavná miestnosť s citlivo začlenenou kuchyňou o rozlohe 24m2. Vľavo od vstupnej chodby sú dve spálne a každá z nich má takmer 11m2. A rovno oproti vchodu je kúpeľňa s toaletou o rozlohe 4,5m2 do ktorej sa pohodlne zmestí aj rohová vaňa. Dispozície domu, okien a priečok možno pozmeniť na želanie zákazníka.
 
 

Materiál montovaného domu
 

Drevená konštrukcia domu je doplnená o steny zo severskej borovice s hrúbkou 44mm. Okná a výplň dverí sú vybavené izolačným dvojsklom. Ak si zaobstaráte montovaný dom Fill k celoročnému bývaniu je vhodné doplniť ho aj o minerálnou izoláciu Rockwool. Podlahové aj strešné dosky sú zabezpečené perodrážkou. Strešné dosky sú chránené šindľom, ktorý výborne odoláva slnečnému žiareniu aj náročným klimatickým zmenám. Dom je vhodne opatrený zvodmi vody.
 
 

Cena
 

Konečná cena domu zahŕňa montážny materiál, okná, dvere, podlahu, strešnú krytinu, kovanie avšak nezahŕňa dopravu domu na miesto určenia, jeho montáž a rozvody elektriny a vody.
 

Doprava domu
 

Dom je dopravený ako stavebnica a je zložený na paletách. Je však potrebné umožniť vjazd nákladného auta na určené miesto a bezpečné zloženie paliet. Dom je k dispozícii do cca 60 dní od objednania a spolu s objednávkou si možno objednať aj jeho montáž. Avšak je možné zložiť si montovaný dom LOUIS aj svojpomocne. Dom je dodávaný s päťročnou zárukou.