MagazínMontovaný dom Lyra si zamilujete

Vynikajúce prevedenie montovaného domu Lyra s úžitkovou plochou 135m2 ho predurčuje k trvalému a spokojnému bývanie. Veľmi populárny prevedenie je montáž domu spolu s garážou.

4.10.2017

Vynikajúce prevedenie montovaného domu Lyra s úžitkovou plochou 135m2 ho predurčuje k trvalému a spokojnému bývanie. Veľmi populárny prevedenie je montáž domu spolu s garážou.
 

Popis domu

 
Na zastavanej ploche 86m2 získate na prízemí domu 70m2 a na poschodí 65m2. Dom je dispozične riešený ako 5 + 1. Do prízemnej časti je situovaná hlavná obytná miestnosť s kuchyňou, pracovňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Schodisko nezaberá veľkú plochu domu, napriek tomu sa po ňom pohodlne dostanete do poschodia domu. Strecha so sklonom 40˚ umožňuje riešiť poschodie, ako podkrovný priestor. V poschodí sú 3 dostatočne veľké spálne s rozľahlou kúpeľňou s vaňou. Z prízemnej pracovne a tiež z hlavnej miestnosti možno vyjsť na terasu, ktorá sa tiahne 10m po strane domu.
 

Technológia domu

 
Montovaný dom Lyra je riešený konštrukciou z izolačných materiálov a panelov SIP. Ide o univerzálny stavebný systém pre riešenie konštrukcií stien, stropov i strechy. Panel SIP sa skladá z dvoch OSB dosiek vyplnených izolačným materiálom zo samozhášlivého stabilizovaného polystyrénu EPS. Dom má vynikajúce izolačné vlastnosti, ktoré zodpovedajú požiadavkám na nízkoenergetické bývanie. Použitá technológia je zárukou rýchlej výstavby, nízkych prevádzkových nákladov, tepelnej pohody a odolnosti voči vonkajším vplyvom.

 

Úpravy domu

 
 
Pri výrobe a stavbe domu rešpektujeme požiadavky zákazníkov. Máme snahu dodať dom podľa typového projektu, ale na základe dohody so zákazníkom môžeme pristúpiť k posunutiu priečok alebo zmeniť dispozície jednotlivých okien, dverí a celých miestností. Zabezpečujeme dodanie domu v kompletnej variante na kľúč. Kedy zabezpečíme kompletný servis od projektu až po realizáciu stavby domu.