MagazínNajpredávanejšie pergoly

Neviete, ktorú pergolu z našej ponuky vybrať? Máme pre vás pár tipov na najžiadanejšie modely.

Hliníková pergola série Tuscany

Hliníková pergola s polykarbonátom, ktorú zvládnete zmontovať svojpomocne. Dostupná v bielej farbe konštrukcie v kednom z 3 typzovaných rozmerov. S pomocou EZ linku je možné vzájomne prepojiť viac pergol do zostavy a docieliť tak väčšie dĺžky.

Referencie: Velká spokojenost, neprší nám na terasu. Báli jsme se, že nezvládneme montáž, ale kamarádi pomohli a pergola za víkend stála - Lucie
 

Hliníková pergola série KC 

Dizajnová hliníková pergola s atraktívnou a odolnou krytinou z polykarbonátu. Dostupná až v 4 farbách - striebornej, hnedej, šedej alebo čiernej. K dispozícii na 30 typizovaných rozmerov. Certifikované TÜV.

Referencie: Pergola je perfektný, a ďakujem za skvelý darček. Ohrievač nemá chybu.


 

Hliníková pergola stavebnica

Elegantná stavebnicová pergola z hliníka s polykarbonátovou strechou, vybavená odkvapom. Pergolu ľahko zostavíte svojpomocne, k dostaniu je v 3 rozmeroch a bielej či šedej farbe.

Reference: Děkujeme, s výběrem jsme spokojeni - Drahorád


 

Hliníková pergola MLR

Dizajnová hliníková pergola s plochou strechou, pri ktorej sa dá pred montážou zvoliť smer spádu zľava / doprava alebo sprava / doľava. Vybavená polykarbonátovú krytinou. Výber zo 4 farieb konštrukcie a 3 rozmerov.

Reference: Děkujeme za rychlé dodání. S objednávkou jsme spokojeni - Ekrt


 

Drevená pergola z lepeného dreva oblúková

Elegantná pergola z lepeného dreva s oblúkovou strechou s polykarbonátovou krytinou. Dostupná v mnohých rozmeroch, s možnosťou voľby až 4 odtieňov strešnej krytiny a 12 farebných odtieňov konštrukcie.

Reference: Dobrá volba, obchodník v ukázkovém centru v Tehovci nám doporučil tento přístřešek ke, kterému jsme navíc dostali báječný zahradní ohřívač - při chladných večerech s přáteli na zahradě příjemně ohřeje. Vřele doporučuji - Beníšková


Prezrieť všetky: Lacné pergoly, Hliníkové pergoly, Drevené pergoly, Dizajnové pergoly