MagazínNajpredávanejšie stojany a drevníky

Chýba vám drevník? Vyberte si z najpredávanejších modelov.

Stojan na drevo Sarin

Oceľový stojan drevo s vystuženými rozperkami a polyesterovou krycou plachtou, ktorá ochráni uskladnené drevo pred rozmarmi počasia. Stojan je k dostaniu v 3 rozmeroch.
 


 

 

Prístrešok na drevo s kôlňou Duramax

Bezúdržbový prístrešok na drevo s praktickou kôlňou, ktorú je možné uzamknúť a uskladniť v nej napríklad kosačku a ďalšie záhradné vybavenie, ktoré by vám inak prekážalo v garáži. Drevo možno vyrovnávať v dvoch radoch. Na výber v antracitovom alebo zelenom farebnom prevedení.
 
 
 

 

Plachtový prístrešok na drevo Giedo

Prístrešok na drevo s konštrukciou z rúrkovej ocele a krycou polyesterovou plachtou, ktorá dovnútra prepúšťa svetlo a udržuje teplo, vybavený parotesnú podlahou. Vetracie otvory umožňujú dobrú cirkuláciu vzduchu a napomáha odvádzanie prebytočnej vlhkosti z dreva. Výsledkom je, že uskladnené drevo v prístrešku schne až 2x rýchlejšie.
 
 

 

Stojan na drevo 233x25x144cm

Oceľový stojan pre polená o dĺžke 30-35 cm, ošetrený kvalitným zinkovaním, hore spojený pomocou oceľového lanka. Objem približne ca 1 m³. Montáž je jednoduchá a rýchla.
 

 

 

Drevník Woodshed

Elegantný drevený prístrešok na palivové drevo, možno uskladniť až 4,6 m³ dreva. Strešná krytina z asfaltového šindľa. Je dodávaný paletizovanie, prostredníctvom kuriérskej služby.