MagazínNajpredávanejšie záhradné ohrievače

Schádza vám na záhrade záhradný ohrievač? Pozrite sa na najpredávanejšie sálavé ohrievače a ohnisko, možno práve tu nájdete to pravé záhradné kúrenie pre vás.

Záhradný ohrievač výškovo nastaviteľný + otáčací klobúk

Záhradný ohrievač s nastaviteľnou výškou kĺbu a smeru prúdenia teplého vzduchu. Je vybavený regulátorom tlaku a prívodný hadicou. Ideálne na každú záhradnú párty.


 

Terasový ohrievač Rotanev

Štýlový záhradný ohrievač s výkonom 10,5 kW, regulátorom a prívodné hadicou. S jeho pomocou si môžete užiť posedenie vonku za chladného počasia aj vo chvíli, keď by ste inak obliekali druhú mikinu alebo boli nútení celý večierok ukončiť. Kolieska naviac umožňujú pohodlný presun.

 

Terasový ohrievač Subra

Sálavý záhradný ohrievač s výkonom 5-8,3 kW (horák Eco-Plus), nastaviteľným stĺpikom a kolieskami pre pohodlný presun z jedného miesta na druhé. 

Sálavý ohrievač Rondo

Vkusne a prakticky riešené záhradné ohrievadlo s výkonom 4,9kW vytvorí za chladných dní a večerov príjemné teplo, ktoré dovolia užívať si posedenie vonku s priateľmi ešte o niečo dlhšie. Veľkosť plameňa je regulovateľná a veľký reflektor efeltivně šíri teplo do okolia. Plynová fľaša je navyše elegantne ukrytá v základni a integrovaná kolieska uľahčujú presun.

 

Prenosné záhradné ohnisko Pyxis

Pekne a jednoducho vyzerajúce záhradné ohnisko, vhodné na terasu, balkón či kamkoľvek inam, ľahko sa totiž presúva. Ohnisko je umiestnené dostatočne vysoko nad terénom, takže nehrozí jeho poškodenie. Ohnisko je potom vhodné nielen ako prostý zdroj tepla a svetla za chladných večerov na záhrade, ale aj pre klasické opekanie špekáčikov či grilovanie na rošte.Prezrieť produkty z kategórie: Záhradné ohrievače, Sálavé ohrievače, Záhradné ohnisko, Infražiariče