MagazínObľúbená zimná záhrada s 50% zľavou na montáž

Užijte si venkovních aktivit na vaší terase i za nepříznivého počasí. Pořiďte si populární zimní zahradu a získejte slevu 50 % na montáž. Nechte práci odborníkům a ušetřete čas i finanční prostředky. Výsledek vás nadchne a prodlouží pobyt blízko přírodě do pozdních podzimních večerů.

Zimná záhrada Zania predstavuje dokonalé miesto pre vaše obľúbené aktivity. Toto populárne riešenie zabezpečí ochranu pred nepriaznivým počasím po dlhé desaťročia. Jej základom je odolná hliníková konštrukcia doplnená o zastrešenie z polykarbonátu alebo nerozbitného skla.
 

Riešenie na mieru

Zimná záhrada Zania je produktom našej výroby. Vďaka tomu je možné vytvoriť riešenie priamo na mieru vašim požiadavkám. Individuálny prístup je samozrejmosťou a záleží tak na klientovi, akú variantu zvolí. Zaujímavým prvkom je spojenie zimnej záhrady s pergolou z rovnakého materiálu.
 

Investície v dvoch fázach

Zimná záhrada vyniká svojou cenou aj možností si investíciu rozložiť na dve fázy. V tomto prípade sa ponúka riešenie najprv vybudovať pergolu a následne sa pustiť do inštalácie bočných stien. Zimnú záhradu možné potom kedykoľvek dovybaviť tieniacou technikou určené k ochrane pred silným slnkom.
 

Montáž v rukách odborníka

Každá zimná záhrada je svojím originálom, ktorá sa úplne musí prispôsobiť domu a okolia. Od prvých plánov je tak nutné postúpiť konzultáciu s odborníkom. Ten vám vytvorí nielen ideálne rozmery, ale tiež poradí ďalšie doplnky, aby bola zaistená maximálna fukčnosťou. Realizácia je potom zaistená na kľúč. Zákazník má tak so stavbou tie najmenšie starosti.

Pre každého sme pripravili 50% zľavu na montáž zimnej záhrady