MagazínOporná stena ako neoceniteľný pomocník

Pri terénnych úpravách vašej záhrady, ako vymedzujúce prvok parkovacieho miesta či okrasná stavba. Oporné múry predstavujú jednoduché a funkčné riešenie, ktoré môže svojim dizajnom obohatiť okolité prostredie. Aké výhody prinášajú?

Odolnosť a prakticky neobmedzená životnosť. Oporná stena ponúka nespočetné množstvo možností využitia a nájde uplatnenie ako u súkromných stavieb, tak i pri úprave cestných komunikácií a ďalších objektov. Stane sa tak nevyhnutným pomocníkom, ktorý vydrží nepriaznivé klimatické vplyvy.

Pre majiteľov záhrady

Oporná múrik dokáže dlhé roky udržať aj veľkú masu zeminy, aby sa nehroutila. Navyše vyniká svojou variabilitou a ak disponujete rozľahlejším pozemkom, ktorý potrebujete spevniť, je tou správnou voľbou. Môžete vyberať z rôznych rozmerov a pokryť tak aj veľké terénne zuby.
 
 
Praktickou záležitosťou je aj dlhá životnosť jednotlivých blokov. Ich výroba prebieha za presne stanovených podmienok a nehrozí tak napríklad poškodenie mrazom. Zabudované prvky umožní ľahký odtok vody zo svahov.
 
Pozrite sa na našu ponuku oporných múrov