MagazínPárty stany - pre párty za každého počasia

Chystáte sa organizovať párty, svadobnú hostinu alebo kultúrnej akcii a obávate sa daždivého počasia? Buďte o krok na pred a vyriešte to tým, že si zaobstaráte party stan.

Chystáte sa organizovať párty, svadobnú hostinu alebo kultúrnej akcii a obávate sa daždivého počasia? Buďte o krok na pred a vyriešte to tým, že si zaobstaráte party stan.
 

 

Párty stan pre párty za každého počasia

Vrtošivé počasie nás môže pri prípravách podujatia riadne potrápiť. Nie je príjemné, keď chvíľu svieti slniečko a naraz sa preženú cez vašu záhradu dažďové mraky. Párty stan je vhodné si zaobstarať predovšetkým, keď organizujete pravidelné akcie. Hosťami ochráni pri prudkom slnku aj naopak pri daždi.
 
Výhodou party stanov je ich efektivita, široké možnosti využitia, jednoduchá montáž i demontáž, rôzne rozmery. Vyrába sa z oceľovej konštrukcie a poťah je vyrobený z polyesteru. Party stany sú nepremokavé.
 

Ako vybrať párty stan

Párty stan vyberajte podľa veľkosti a počtu hostí, ktoré na party pozývate. Niekomu postačí malý stan s veľkosťou 10 m2, iný potrebuje priestor oveľa väčší. Obľúbené sú párty stany v tvare hviezdy alebo typického štvorcového pôdorysu. Stan umožní ľahký pohyb a zmestí sa do neho aj občerstvenie, stoly aj stoličky. Na naozaj veľké firemné akcie či rodinné oslavy a svadby sa hodia stany s rozmermi 4x8 alebo 6x12 m.
 
Kvalitu stanu ovplyvňuje tiež gramáž plachiet. Pre častejšie využitie party stanu sú vhodné plachty s vyššou gramážou, ktoré sú tiež kvalitnejšie.
 
Podľa konštrukcie sa párty stany delia na klasické a nožnicové. Nožnicová konštrukcia sa hodí pre profesionálne riešenie, konštrukcia je oveľa stabilnejší, jednoducho sa skladá a je ľahký na prevoz. Počítajte tiež s vyššou obstarávacou cenou. Klasická konštrukcia sa hodí pre krátkodobé riešenia či pre občasné využitie.
 
Jednotlivé varianty party stanov možno vyberať v rôznych farbách. Ľahko je prispôsobíte vzhľadu záhrady aj typu akcie.