MagazínPlachtová garáž všetkých rozmerov

Plachtové garáže nepredstavujú len lacný a jednoduchý spôsob, ako ochrániť svoj automobil. Jedná sa o úplne funkčné riešenie, ktoré môžete prispôsobiť na mieru vašim požiadavkám. Stavbu môžete využiť ako prenosný sklad pre váš materiál alebo ako priestor pre zazimovanie motocykla či záhradnej techniky.

Jedinečnou vlastnosťou plachtové garáže je jej jednoduchá montáž. Tú možno zvládnuť veľmi ľahko aj bez predchádzajúcich skúseností. Jej doba sa pritom pohybuje okolo 90 minút. Pri realizácii nepotrebujete žiadne povolenie ani betónové základy. Stavba sa kotví do zeme pomocou závitovkových kotiev, ktoré ju chránia pred odfúknutím vetrom.
 

Za každého počasia

Možnosť rýchlej montáže však neuberá na jej stabilite a odolnosti. Konštrukcia je tvorená rozoberateľným rámom z oceľových trubiek a vystuženou strechou. Pri výrobe krycie plachty sa využíva tkaného a tepelne spájaného polyetylénu s UV filtrom, ktorý chráni pred nebezpečnými slnečnými lúčmi. Preto je garáž vhodná pre sezónne i celoročné využitie.

Variabilné rozmery i umiestnenie

Úplná mobilita je ďalšou výhodou plachtové garáže. Kedykoľvek ju možno rozložiť, premiestniť a opäť zložiť na inom mieste. Jej polohu tak môžeme prispôsobiť účelu využitia. Cez leto ju napríklad využijeme na otvorenom pozemku ako sklad pre drevo či zozbieranú trávu. Na zimu ju možno presťahovať bližšie domu a zazimovať do nej motocykel či automobil.
 

Prohlédnout více z kategorie Plachtové garáže