MagazínPlastové záhradné domčeky - ideálna voľba pre záhradkárov

Plastové záhradné domčeky predstavujú šikovné zázemie pre záhradníčenie a úložný priestor.

17.1.2018

Neporiadok na záhrade rozhodne nie je pre nikoho zrovna dobrou vizitkou. Väčšina ľudí sa preto snaží všetko vyriešiť tak, aby na ich záhrade bolo pekne upratané. Lenže ruku na srdce: Ako to docieliť? Záhrada si totiž žiada veľa nevyhnutnosťou k svojmu plnohodnotnému prevádzky. Našťastie sú tu záhradné domčeky


plastový zahradní domekNejde o žiadnu kôlňu budovanú svojpomocne

Nikto nemá náladu behať zo záhrady do domu pre každú maličkosť. Ono sa to totiž poběhá. Tú potrebujete hrable, tú záhradnícku lopatku, tú motyčku. Každého by otravovalo behať pre všetko do pivnice.

A preto ak sa aspoň trochu venujete zahradničení, alebo máte na záhrade posedenie, potrebujete si tu vytvoriť zázemie pre svoju činnosť. Mnoho ľudí napadne postaviť si kôlňu, lenže kôlne už sú našťastie dávnou minulosťou.

Nejedná sa totiž o nijak nádherné stavby, väčšinou sa budovali svojpomocne a z toho, čo práve bolo po ruke. Ale sú tu záhradné domčeky a to už je iná kapitola.


Praktický systém regálov a políc

Úplne jednoduchú variantom, ako problém zázemie pre záhradníčenie a dostatku úložného priestoru vyriešiť, je plastový záhradný domček.

Získavate s ním miestnosť, kde môžete uložiť všetky záhradné náradie - proste všetko, na čo si len spomeniete. Navyše zostane aj pre kosačku, koliesko, príslušenstvo k bazénu a dokonca aj záhradný nábytok. Priestoru je naozaj dosť a prednosťou tohto typu domčekov je hlavne skutočnosť, že sú riešené prehľadne pomocou regálov, políc, úchytov. Stačí sa do domčeka pozrieť a hneď vidíte, čo kde leží.

Pozrite si aj: plechové záhradné domčeky


Vydrží ai UV žiareniu 

Určite sa budete pýtať na to, čo záhradné plastové domčeky vydrží. Vedzte, že toho vydrží naozaj veľa. Obvykle ide o veľmi odolný plast vystužený kovovou konštrukciou vyrobenou z hliníka.
 

Prezentácia záhradných domčekov Skylight


 
Ide o plastovú hmotu, ktorá je vysoko odolná UV žiareniu a teda ani slniečko v horúcom lete nemôže váš domček akokoľvek poškodiť. Rozhodne tu nejde o prvé typy plastov, ktoré bohužiaľ pôsobením slnka často Krehl. Tohle tu nehrozí, navyše domčeky sú bezúdržbové.
 
Pozrite si tiež produkty z kategórie: Drevené záhradné domčeky