MagazínVariabilný oceľový prístrešok

Oceľový prístrešok vyniká predovšetkým svojou kvalitou. Jedná sa o luxusné stavbu vyrobená z tej najkvalitnejšej pozinkovanej ocele. Každého uchváti i svojou funkčnosťou. Automobil vždy spoľahlivo ochráni, navyše možno doplniť o ďalšie prvky, ktoré tieto vlastnosti ešte zvýši.

Rovnako ako u ostatných typov prístreškov, tak aj u oceľové varianty sa dá prispôsobiť finálne prevedenie vašim požiadavkám. Atypické rozmery nie sú problém, rovnako ako voľne stojace riešenia alebo to prikotvené k stene. Celá stavba sa dá zároveň vybaviť ďalšími komponentmi ako doplňujúci výplne pre zadné či bočnej časti prístrešku.

Nezávislý prístrešok

Použité materiály pri výrobe prístrešku pre auto sú zárukou vysokej odolnosti proti silným dažďovým aj snehovým prehánkam. Túto skutočnosť podporuje aj masívne zastrešenie, ktoré dokonale zakryje celý priestor. Preto sa nemusíme báť umiestniť prístrešok mimo steny domu.
 

Atypické prevedenie 

V prípade, že sa rozhodneme jednu stranu prikotviť k domu, možnosti sú stále neobmedzené. Možno vytvoriť napríklad zaujímavú rohovú variantu. Tá ochráni nielen automobil, ale zároveň aj našu cestu domov.
 

Kompletní ochrana

Stále oblíbenějším řešením je volně stojící přístřešek doplnit o boční výplně, které nám zajistí maximální ochranu. Lze vybrat z vlnité či kovové varianty. V obou případech celý prostor uzavřeme a zabráníme tak přístupu nepříznivého počasí.