MagazínVchodové striešky sú praktické a elegantné

Premýšľate nad obstaraním vchodovej striešky, ktorá dá vchodu do vášho domu novú tvár, ale ešte vás treba ochráni pred premoknutím zatiaľ čo za dažďahľadáte kľúče vo vrecku? Máme pre vás rýchly prehľad typov vchodových striešok a rád, na čo sa zamerať pri výbere.

Premýšľate nad obstaraním vchodovej striešky, ktorá dá vchodu do vášho domu novú tvár, ale ešte vás treba ochráni pred premoknutím zatiaľ čo za dažďa hľadáte kľúče vo vrecku? Máme pre vás rýchly prehľad typov vchodových striešok a rád, na čo sa zamerať pri výbere.Predovšetkým by ste mali štýl striešky prispôsobiť architektúre alebo aj účelu samotnej stavby. Iný typ sa hodí pre rodinný dom a iný pre zastrešenie vchodu do firmy...

Od toho by sa teda mal odvíjať rozmer a tvar, ale tiež materiál. Jednoznačne najuniverzálnejší sú v tomto ohľade polykarbonátové vchodové striešky. Vynikajú totiž moderným dizajnom a mimoriadnou odolnosťou, zároveň sú bezúdržbové a cenovo dostupné.

Aké vchodové striešky u nás nájdete:

Lacné

Prístrešky nad vchod s cenou začínajúcou pod hranicou 100 €, teda cenovo dostupné všetkým. S moderným, ale jednoduchšie poňatým dizajnom. Vhodné riešenie predovšetkým ak hľadáte najlepší pomer ceny a úžitkovej hodnoty.


Dizajnové


V tejto kategórii ponúkame predovšetkým polykarbonátové striešky v rôznych cenových hladinách, ktorých hlavnou prednosťou je okrem vysokej kvality aj mimoriadne atraktívny dizajn. Preto sú vhodné nielen pre zastrešenie vchodu do domu, ale aj firiem a mnohých ďalších objektov, ktorým dodávajú reprezentatívny vzhľad.

Predáva sa aj v prevedení umožňujúcim prepojenie niekoľkých striešok do zostavy tvoriaci ľubovoľne dlhú zastrešenou plochu.
Veľké

Opäť takmer výhradne polykarbonátové vchodové striešky s atraktívnym dizajnom, oproti ostatným modelom ale disponujú výrazne väčšími rozmermi a samonosnou konštrukciou, ktorá je priamo predurčuje k zastrešenie vchodov firemných sídiel, nákupných stredísk, reštaurácií alebo hotelov a iných prevádzok.