MagazínVýhody betónovej garáže

Rozhodli ste sa pre obstaranie betónové garáže? Prezradíme vám ich výhody.

Rozhodli ste sa pre obstaranie betónové garáže? Prezradíme vám ich výhody.


Úspora peňazí a materiálu

S betónovú garáží môžete ušetriť tisícky eur. V porovnaní s murovanou výstavbou je možné ušetriť až 60% nákladov. Betónovú garáž zakúpite za veľmi nízke ceny. Nie je potreba investovať do základovej dosky alebo hydroizolácie. Pre betónovú garáž nemusíte tiež vybavovať stavebné povolenie. Betónovú garáž môžete mať zmontovanú za pár hodín. Ušetríte tým tak veľa času.


Cena je jasne daná

Pri nákupe betónové garáže s podlahou jasne viete, koľko vás budete stáť samotná garáž aj doprava a montáž. Nehrozí vám ďalšie neočakávané náklady ako u mnohých klasických stavieb. Vďaka tomu, že poznáte presnú sumu, nemusíte sa obávať prekročenia rozpočtu

Veľká variabilita

Betónové garáže majú celý rad výhod. Ľahko je rozšírite o ďalšie parkovacie miesta, môžete ich tak postaviť napríklad na pozemok pri kancelárií aj k rodinnému domu. Jednoducho ich využijete aj ako skladovacie či kancelárske priestory, sklad, apod. Obstaraním ďalších garáží a napojením na existujúce získate ďalšie voľné priestory.

Betónová garáž nemá základovú dosku a tak je možné ju kedykoľvek presunúť inam. Betónová garáž má pomerne dlhú životnosť, s jej nákupom získate tiež dvojročnú aj dlhšiu záruku.


Prečo si kúpiť betónovú garáž?

  • rýchle dodanie aj montáž
  • lacná investícia
  • úspora času i peňazí
  • široké využitie
  • nie je potrebné stavebné povolenie
  • na výber mnoho typov
  • záruka

Betónové garáže sú ideálnym spôsobom, ako vyriešiť nedostatok parkovacích miest pre súkromné firmy aj podnikateľov. Kúpte si bezpečné parkovanie pre svoje vozidlá.