MagazínVýhody garáže na kľúč

Chcete si postaviť garáž, ale bojíte sa mnohých zádrhelů? Mnoho ľudí sa pustí do stavby garáže, aby následne zistili, že urobili veľa chýb, ktoré nejdú vrátiť. Kvalitné garáž pritom ochráni vozidlo nielen pred nepriaznivými vplyvmi, ale aj pred zlodejmi. Skvelým riešením je mobilný garáž na kľúč.

Chcete si postaviť garáž, ale bojíte sa mnohých zádrhelů? Mnoho ľudí sa pustí do stavby garáže, aby následne zistili, že urobili veľa chýb, ktoré nejdú vrátiť. Kvalitné garáž pritom ochráni vozidlo nielen pred nepriaznivými vplyvmi, ale aj pred zlodejmi. Skvelým riešením je mobilná garáž na kľúč.
 

 

Typy garáže na kľúč

Garáž si môžeme nechať postaviť na kľúč. Stačí si len vybrať veľkosť a materiál, z ktorého bude vyrobená. Garáž môže byť plechová, betónová alebo drevená. Montovaná garáž s omietkou je okamžite pripravená na použitie.
 
Garáže na kľúč umožní tu uschovať vozidlo, motorku alebo bicykel, ale tiež môže poslúžiť na odloženie sezónnych vecí alebo kosačky na trávu či grile a náradie. Garáže od kvalitných výrobcov možno postaviť aj do svahu, ak použijeme kvalitnú spevnený podklad, napríklad betónovú dosku alebo dlažbu.
 

Výhody garáže na kľúč

  • nižšia cenová dostupnosť oproti klasickej murovanej garáži
  • možnosť presunutie na iné miesto v prípade potreby
  • majú skvelé klimatické podmienky
  • väčší vnútorný priestor oproti rovnako veľké klasickej garáži
  • výber mnohých materiálov a veľkostí
  • možnosť vybavenia sekčnými vrátami, diaľkovým ovládaním, a pod.
 
Ďalšími nemenej podstatnými výhodami garáže na kľúč sú rýchlosť dodania, jednoduchá montáž aj svojpomocne a tiež úspora vášho času. Oproti murované garáži môžete mať garáž na kľúč k dispozícii v poriadku niekoľkých hodín či dní.
 
Garáž na kľúč môže byť zateplená, aj nezateplená, možno ju vybaviť kúrením alebo napojiť na solárne panely. Záleží na vás, či chcete garáž alebo len prístrešok pre auto. Garáže na kľúč sú ideálnym riešením pre svoju variabilitu. Je možné do nich umiestniť jeden až dva vozy.