MagazínZimné záhrady si môžete zaobstarať aj veľmi lacno

Zimné záhrady existujú aj v cenovo dostupných variantoch. A v ponuke ich máme hneď niekoľko.

9.1.2018

Zimné záhrady si môžete zaobstarať aj veľmi levněJeště nemáte zimnú záhradu? Tak to je najvyšší čas si ju zaobstarať. Práve v období, keď príroda spí, má vegetačný pokoj, môžete zatúžiť byť zeleni bližšie. Zrazu vnímate o to viac než predtým nedostatok zelene a prírody. Radi by ste si aspoň kúsok pritiahli domov a nechali si ju na horšie časy. Práve zimná záhrada vám to umožní. Takže ak ju ešte nemáte, popremýšľajte o nej. Budúcu zimu sa už s ňou budete môcť pochváliť.


Väčšia investícia nie je potreba

Niekoho možno odradí, že zimná záhrada znamená väčšiu investíciu. Nemusí to ale byť pravda. Vyberte si takú zimnú záhradu, ktorá nezruinuje váš rodinný rozpočet - minimálnu investíciu oproti zákazkovým riešeniam predstavujú hotové lacné zimné záhrady tzv. Stavebnice na zostavenie svojpomocne už za pár hodín. Neohromí síce štýlovým dizajnom ako zákazkové zimné záhrady a posuvné zastrešenie, ale účel splní viac než dobre.

Zimné záhrady stavebnice sú bezúdržbové a spravidla hliníkové, s polykarbonátovým zastrešením a výplňami z polymetylakrlátu. Ľahko odolajú vetru, dažďu aj ľadovcu. Pýchou oboch materiálu je veľmi účinný UV filter.


Keď chcete predsa len niečo viac

Ak ste predsa len náročnejšie, predstavuje vhodnú alternatívu hliníková zimná záhrada Happina so sklom, ktorej montáž takisto môžete vykonať aj svojpomocne.Prednosťou tejto zimnej záhrady sú jednoduché a pútavé línie. A skutočnosť, že všetky bočné steny sú posuvné / otvárací, čo umožňuje otvoriť či uzavrieť a prevzdušniť celý priestor zimnej záhrady tak, ako je to pre vás práve príjemné, prípadne si to žiada situácia.

A poteší tiež možnosť vybrať si z niekoľkých odtieňov ako strešnej krytiny, tak hliníákové konštrukcie aj laminátových častí.
 
Viac z kategórie: Zimné záhrady