MagazínZľavy kam sa pozrieš

Cieľom našej spoločnosti Hobbytec je poskytnúť svojim zákazníkom široké spektrum kvalitných výrobkov.Ako jedni z mála umožňujeme svojim zákazníkom prezrieť aj vyskúšať si najpredávanejšie výrobky v našich ukážkových centrách. Tu sú na vaše otázky pripravení odborníci na slovo vzatí. A ako letné bonus máme pre svojich zákazníkov pripravené zľavy aj darčeky, ktorými chceme spríjemniť svojim zákazníkom nakupovanie.

14.7.2017
 
Cieľom našej spoločnosti Hobbytec je poskytnúť svojim zákazníkom široké spektrum kvalitných výrobkov.
 
Ako jedni z mála umožňujeme svojim zákazníkom prezrieť aj vyskúšať si najpredávanejšie výrobky v našich ukážkových centrách. Tu sú na vaše otázky pripravení odborníci na slovo vzatí. A ako letný bonus máme pre svojich zákazníkov pripravené zľavy aj darčeky, ktorými chceme spríjemniť svojim zákazníkom nakupovanie.
 

 

Prístrešky za akčné ceny

 
Medzi vysoko zľavnené výrobky radíme v súčasnosti množstvo prístreškov. A inokedy, než v letnom období, vás napadne zaobstarať si prístrešok. Väčšinou, keď príliš svieti slnko a sadáte do rozpáleného vozidla. Alebo tiež pri posedení na terase, z ktorej vás vyženie nečakaná letná prehánka. V takej chvíli si poviete: "Už je na čase kúpiť vhodný prístrešok auto alebo pergolu."
 
A práve pre Vás máme pripravené horúce letné zľavy a výpredaje, ale aj vernostný program.
 

Využitie prístreškov

 
Konštrukčné riešenie výrobku ho umožňuje využiť nielen ako prístrešok pre auto, ale tiež ho možno využiť na zastrešenie terasy.
 

Konštrukcie prístreškov

 
Konštrukcie prístreškov a zastrešení sú rôznorodé. Z širokej palety výrobkov si iste vyberie milovník drevených, ale aj minimalistických hliníkových konštrukcií. Tieto konštrukcie potom môžu byť doplnené klasickými strešnými škridlami, drevenými palubovkami, Lexan či polykarbonátom. Konštrukcia prístrešku je dodávaná ako stavebnica, vrátane spojovacieho materiálu. A na želanie zákazníka sme schopní zabezpečiť aj montáž prístrešku na mieste.
 

Výber prístreškov

 
Pri výbere prístreškov by sme mali rešpektovať ráz miesta, kam chceme prístrešok ustanoviť. Prístrešok pre auto môže stať úplne samostatne, alebo sa môže ukotviť k stene domu či garáže. Je možné tiež prepojiť viacero kusov a tým získať variabilný státie pre viac vozidiel. Možno si zaobstarať aj prístrešok s vyššou svetlou výškou. Ten predstavuje prístrešok pre karavan. Aj tento typ prístrešku môžete kúpiť s výraznou akčné zľavou.