informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Detské domčeky

Neviete, ako vyriešiť darček pre Vašu ratolesť? Splňte sen každého dieťaťa a kúpte mu kvalitné hracie domček! Po detskom hracom domčeku na záhrade túži každá detská dušička! Hrací domček je hračka, ktorá nikdy neomrzí ... dieťa v ňom trávi hodiny. Hrať sa môže samo, alebo s kamarátmi. Vyberte si z niekoľkých prevedení ... s kĺzačkou, so schodíkmi, alebo oboje?
Cena
Zobraziť filtre
Zobraziť produkty
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Kkvalitní drevené hracie domčeky sú hračkou, ktorá dieťa rozvíja a zároveň učí. Ponúkame niekoľko variant domčekov s funkčnými oknami i dverami. Priestor domčeku je vhodný pre menšie i väčšie deti. Steny dodávame o priemernej sile 15 mm. Domček je dodávaný ako stavebnica, ktorú ľahko zložíte svojpomocne.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu