Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Detské ihrisko Jungle Farm
 • Detské ihrisko Jungle Farm
 • Detské ihrisko Jungle Farm
 • Detské ihrisko Jungle Farm

Detské ihrisko Jungle Farm

Nastaviť opatrovania
Chcem byť informovaný:
!
!
Sk (s DPH)
Úspešne odoslané!
Výrobca:Jungle Gym
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky
Detské ihriská prémiovej kvality vykúzlia úsmev na tvárach vašich detí. Všetky ihriská vynikajú pestrofarebným prevedením v kombinácii s drevom a sú navrhnuté tak, aby rozvíjala pohybové, koordinačné a sociálne zručnosti detí.

Je použité akostné a riadne vysušené drevo, do hladka brúsené proti tvorbe triesok. Tlakovo impregnované proti tvorbe plesní a hnilôb. Čím je zaručená extrémne dlhá životnosť a vysoká odolnosť celého detského ihriska. Vďaka modulovému systému je možné ihrisko medzi sebou kombinovať a ľubovoľne na seba napájať - a vytvoriť si tak detské ihrisko presne podľa svojich predstáv. Ihriská sú certifikované európskou normou EN 71.

Jungle Farm

Jungle Farm s dvoma podestami krytými krásnu oblúkovou plátenou strechou, horolezeckou stenou, šmýkačkou a pieskoviskom. Veľkou výhodou je príprava na pripojenie druhej šmýkačky.

Obsahuje: zakrývaciu plachtu na pieskovisko, sieť na pieskovisko, žlté madlá pre uchopenie, rebríkové schody, ukotvenie, periskop, zástavku s opicou, krytky skrutiek, spojovací materiál, vrtáky, návod na zostavenie + dokumentáciu, drevené hranoly, šmykľavku 150cm, horolezeckú stenu a periskop.

Farby šmýkačky: zelená, modrá, červená, žltá

Napsat dotaz na prodejce
 • Detské ihrisko Jungle Farm
 • Detské ihrisko Jungle Farm
 • Detské ihrisko Jungle Farm
 • Detské ihrisko Jungle Farm
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hliníkové pergoly

25.3.2018

Využite akčných zliav 37%

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.