Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Hliníková pergola KWC 5,9x5,4 m
 • Hliníková pergola KWC 5,9x5,4 m
 • Hliníková pergola KWC 5,9x5,4 m
 • Hliníková pergola KWC 5,9x5,4 m

Hliníková pergola KWC 5,9x5,4 m

Výrobca:SankyoAlumi
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:predĺžená 10 rokov

 K tomuto produktu získate darček zdarma

Najluxusnejšie dizajnová samonosná hliníková pergola série KWC. Pergola má veľkorysé rozmery 5,4x5,9m! Je v šedej farbe v kombinácii s hnedým dizajnovými lištami. Pergola je samonosná a nepotrebuje kotvenie do domu. 


Konštrukcia pergoly je z eloxovaného hliníka. Strešná krytina v podobe plného lexanu, ktorý vyzerá ako sklo. Strešná krytina má vynikajúce izolačné vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB žiarenie). Pergoly sú ako jediné v SR certifikované TÜV. Nejedná sa o čínskej kópie, ale o japonský originál so zárukou 10 rokov. 
Nákres umiestnenia nosných stĺpikov prístrešku k stiahnutiu TU
 

Hrdza, plesne ani machy nemajú žiadnu šancu. Dlhotrvajúci krásny vzhľad je zaručený. Zastrešenie z plného lexanu je navyše vybavené efektívnym UV filtrom s takmer 100% UVA a 75% UVB ochranou. Veľkým plusom je aj vysoká svetelná priepustnosť materiálu. Takže nielen, že ochráni váš automobil pred prehrievaním interiéru, takže sa v ňom budete cítiť vždy komfortne, tiež zabráni blednutiu laku vozidla a presvetlí celú plochu pergoly. Hliníkové pergoly majú nosnosť (podľa typu) 60 až 150 Kg / m2 a odolajú vetra s rýchlosťou víchrice či orkánu. 
Napsat dotaz na prodejce
 • Hliníková pergola KWC 5,9x5,4 m
 • Hliníková pergola KWC 5,9x5,4 m
 • Hliníková pergola KWC 5,9x5,4 m
 • Hliníková pergola KWC 5,9x5,4 m
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

přístřešek MLC 5x2,7m VÝPRODEJVýpredajNajpredávanejšieShowroompřístřešek MLC 5x2,7m VÝPRODEJ
4 556 € 2 279 €
KRBVýpredajNajpredávanejšieKRB
7 456 € 3 728 €
KRBVýpredajNajpredávanejšieKRB
6 694 € 3 347 €
MLC INLINEVýpredajNajpredávanejšieMLC INLINE
11 298 € 5 650 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hliníkové pergoly so sklom zľava 50%

19.3.2019

Využite jarných zliav

Výpredaj prístreškov - zľava 50%

19.3.2019

Zľava 50% na skladové kusy

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.