Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Drevená záhradná zostava Almach 6+

Drevená záhradná zostava Almach 6+

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky
Drevená záhradná zostava Almach z luxusného mahagónu, odolná voči klimatickým vplyvom. Zostava obsahuje rozkladací stôl Capella a 6 luxusných polohovateľných kresiel Betria. Stôl má nerozložený 150 cm a pri rozložený až 200 cm, čiže dostačí pre celú rodinu. Kreslá sú nastaviteľné v 7 polohách - komfort pri sedení a dlhoročný atraktívny vzhľad zaručený. Nábytok je navyše vybavený kvalitným kovaním, ktoré zaručuje dlhoročnú životnosť. A špeciálnymi skrutkami, ktoré môžete v priebehu času jednoducho doťahovať. Mahagón patrí medzi najexkluzívnejšie dreva na svete. Je extrémne tvrdý a odoláva škodcom a drevokazným chorobám, nekrúti sa a nezmršťuje.

Prírodný mahagón má svetlohnedý odtieň s tónmi ružovej a červenej. Pomaly časom tmavne až do hlbokého červenohnedého odtieňa. Jedná sa o veľmi vzácne drevo. Preto je drevo použité na tento nábytok vyťažené v súlade s prísnymi ochrannými predpismi.

Špecifikácie:

  • rozmery stola: 150/200 x 90 cm
Napsat dotaz na prodejce
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

For Arch 2019 za nami

23.9.2019

V minulých dňoch sme sa zúčastnili najväčšieho stavebného veľtrhu na českom území. For Arch 2019 v pražských Letňanoch patrí k významným udalostiam a my sme radi, že sme sa mohli 30. ročníka zúčastniť. Ďakujeme všetkým, že navštívili náš stánok a stretli sa s našimi odborníkmi.

Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

10.9.2019

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.