PergolyOblúková pergola z lepeného dreva WOODY ARC

Hlavné charakteristiky

 • Drevená konštrukcia
 • 2 roky záruka
 • Moderní design
 • Široko variabilný systém
Nezáväzný dopyt

Poponáhľajte sa!

Montáž zadarmo + garancia najlepšie ceny
platí na vybrané hliníkové produkty

ZadarmoAko darček získate

 • Náter v hodnote 466€ ZADARMO
 

ŠpecifikácieTechnické informácie

Atraktívne drevené pergoly z prírodných materiálov majú moc vytvoriť príjemné prostredie pre pohodovo strávený čas. Sú ideálne pre zastrešenie vašej terasy, predzáhradky reštaurácie, pizzerie či kaviarne. Pergoly z lepeného dreva predávame v niekoľkých základných prevedeniach, ale môžete si ich aj sami navrhnúť v našom 3D programu pre navrhovanie pergol. Vaše návrhy radi skonzultujeme a zrealizujeme.

Lepené drevo je viac odolné voči vzniku trhlín ako rezané drevo. Je to materiál, z ktorého možno vyrábať prakticky ľubovoľné geometrické tvary prútov a dielce i veľkých prierezových rozmerov a dĺžok. Všetko je presne opracovanie na CNC strojoch. Montáž konštrukcie je suchá, vykonáva sa bez nutnosti stvrdnutie, a tak je možná v akomkoľvek ročnom období. Konštrukcia z lepeného dreva odolávajú vode, ohňu aj najrôznejším agresívnym látkam.

Farba

Môžete vybrať z 12 odtieňov dreva.

Zastrešenie

Zastrešenie pergoly z lepeného dreva je možné buď komôrkovým polykarbonátom alebo vlnitým Lexan s "FAST lock" systémom. Výhody týchto materiálov sú predovšetkým: stálofarebnosť a odolnosť. Zastrešenie z oboch materiálov je prakticky nerozbitné, odoláva krupobitiu i úderom kladiva. Materiály na zastrešenie pergol sú dostupné vo variante: mliečna, číra (priehľadná) a dymová.

Rozmer

Rozmery drevených pergol ŠÚ na zelanie. Pre zostavenie Individuálnej cenovej ponuky nás kontaktujte. Osobné konzultáciám ai vypracovanie ponuky je zadarmo. Naše drevené pergoly je možné postaviť svojpomocne. Cena za prípadnú montáž je stanovená individuálne podľa náročnosti.

Výhody lepeného dreva
 • vyššiu odolnosť proti vzniku trhlín ako u rezaného dreva

 • tvarová stálosť

 • možnosť vyrábať prakticky ľubovoľné geometrické tvary prútov a dielce veľkých prierezových rozmerov a dĺžok - presné opracovanie na CNC strojoch

 • prírodný materiál - vytvárajúci príjemné prostredie a recyklovateľný

 • suchá montáž - nezáleží na ročnom období

 • výborné tepelné vlastnosti

 • vyššia požiarna odolnosť ako pri oceľových konštrukcií

 • odolné agresívnym látkam - chemicky, teplotne a tvarovo stále

 

VýhodyPrečo zimnú záhradu u nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie každý
 • Kvalitné spracovanie - moderné materiály a technológie
 

PriebehPriebeh zákazky

1. Špecifikácie pergoly

Výber pergoly je úplne jednoduchý. Stačí si na našich stránkach zvoliť preferovanú variantu, rozmery a opísať vaše priania. Na základe týchto špecifikácií vás kontaktuje náš odborný zástupca a spoločne si definujete ďalšie podrobnosti.

Stavba úplne na mieru

Zariadime vám kompletný servis. Od prvých plánov až po finálnu realizáciu. Súčasťou je doprava a montáž. Staviame pre vás na kľúč. Zároveň vám vytvoríme cenovú kalkuláciu úplne na mieru.

2. Cenová ponuka pergoly

Cenová ponuka je ďalším krokom a vyplýva zo špecifikácií, na ktorých ste sa dohovorili s obchodným zástupcom. Výsledná cena sa odvíja od zvolených rozmerov, použitých materiálov, doplnkov, farebného odtieňa a celkového prevedenia.

Cena je variabilná zložka a závisí na vašich možnostiach

Pergola predstavuje veľmi variabilný stavbu a cena sa dá úplne prispôsobiť vašim požiadavkám. Zaujímavé riešenie sa ponúka v doplnení pergoly o bočné steny. Ak zvolíme sklenenú variantu, vytvoríme plnohodnotnú zimnú záhradu.

3. Zameranie pergoly

Náš odborník vás po schválení rozpočtu vždy navštívi a vykoná finálna zameranie budúcej stavby. Jedná sa o posledný krok pred výrobou pergoly. Všetko musí presne zapadnúť na svoje miesto.

Na základe finálneho meraní vám vytvoríme variantu úplne na mieru

Finálny zameranie odhalí nezrovnalosť ako v podloží, tak aj v miestach, kde bude pergola prikotvenie k domu. Dôležitá je spolupráca zákazníka s naším odborníkom. Je nutné vedieť, kam bude zvedená voda, aká je hrúbka izolačnej vrstvy na dome, rozvody v stene a ďalšie parametre, ktoré by mohli spôsobiť problém pri inštalácii.

4. Výroba pergoly

Od finálneho zameranie putujú dokumenty do výroby, v ktorej celý proces trvá niekoľko týždňov. Záleží predovšetkým na rozmeroch a zložitosti finálnej stavby. Príprava hliníkových profilov a zastrešenie prebieha úplne na zákazku.

Hliníková výroba umožňuje vytvoriť variant na mieru

Vďaka našej výrobe sme schopní vytvoriť riešenie prispôsobené požiadavkám zákazníka. Pri výbere rozmerov, farebného odtieňa a ďalších parametrov rozhoduje aj vzhľad celého miesta. Pergola by mala dokonale zapadnúť k domu aj okolitej prírode.

5. Finálna realizácia pergoly

Montáž pergoly je jednoduchá a trvá len 1-2 dni. Táto doba závisí od zložitosti konkrétnej stavby. Vo výnimočných a komplikovanejších prípadoch sa môže jednať maximálne o 3 dni. Závisí tiež na stave podložia.

Celý proces prebieha za dozoru skúsených odborníkov

Finálna realizácia je pre nás veľmi dôležitým krokom. Celý proces prebieha pod rukami skúsených odborníkov. Pergola musí predovšetkým sedieť k domu.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy v čr a sk

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.