Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Futbalová bránka DerbyRun 180
 • Futbalová bránka DerbyRun 180
 • Futbalová bránka DerbyRun 180
 • Futbalová bránka DerbyRun 180

Futbalová bránka DerbyRun 180

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky
DerbyRun 180 je stredne veľká futbalová bránka vhodná pre malé i veľké záhrady. Vyniká svojím atraktívnym dizajnom a robustným rámom, čím je nielen krásna na záhrade, ale je tiež ideálnym riešením pre každého veľkého i malého futbalistu.

Súčasťou balenia je aj tréningová plachta s otvormi pre streľbu na cieľ, ktorá sa dá ľahko a rýchlo upevniť pomocou suchého zipsu. Rám bránky DerbyRun180 je ľahko zmontovateľný vďaka praktickým patentom. Bránku tak možno kedykoľvek ľahko zložiť a opäť rozložiť. Výsledkom je krásne navrhnutá robustná futbalová bránka, ktorá bude vyzerať dobre v každej záhrade.

DerbyRun180 tiež prichádza s patentovaným kotevným systémom. Tento systém sa skladá zo skrutkových kotiev, ktoré možno ľahko upevniť do zeme a bránka je tak dokonale istená a odolá aj silným a rýchlym strelám.

Rozmery: 180x120x60 (ŠxVxH)
Napsat dotaz na prodejce
 • Futbalová bránka DerbyRun 180
 • Futbalová bránka DerbyRun 180
 • Futbalová bránka DerbyRun 180
 • Futbalová bránka DerbyRun 180
celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Montáž zadarmo na zimné záhrady a pergoly

6.11.2019

Obľúbené zimné záhrady a multifunkčné hliníkové pergoly. Pre tieto produkty našej výroby sme pripravili špeciálnu akciu. Až do konca roka si ich Môžete zaobstará s montážou úplne zadarmo. Nechajte starosti na nás a my vám dodáme stavbu priamo na kľúč.

Hliníkové prístrešky v reportáži na Českej televízii

2.10.2019

V nedeľu 29.9. sme sa predstavili v relácii polopate na Českej televízii. Ústrednou témou sa stali hliníkové prístrešky. Predstavili sme ich výhody, spôsob montáže a cenu. Pozrite sa na reportáž a inšpirujte sa pri výbere parkovacieho miesta na vašu záhradu.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.