Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 180 €  na ďalší nákup

Hliníkový prístrešok na 2 autá MLC INLINE

!
!
Výrobca:SankyoAlumi
Dostupnost:2-5 dní
Záruka:predĺžená 10 rokov
Počet stání:Dvě vozidla
Šířka:3 m
Zobrazit banner :ANO
Hliníkový prístrešok na auto v rôznych rozmeroch. Prístrešok je samonosný a nepotrebuje kotvenie do stavby. Najobľúbenejší rozmer: dĺžka 510 cm, šírka 270 cm. Rozmery sú uvedené v hornom pravom rohu záložka dĺžka x hĺbka.
 
 
Konštrukcia prístreškov je z eloxovaného hliníka. Strešná krytina v podobe plného lexanu, ktorý vyzerá ako sklo a má vynikajúce izolačné vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB žiareniu).
 
Nejde o čínske kópie, ale o japonský originál, záruka 10 rokov. Najpredávanejšie prístrešky máme skladom k okamžitému dodaniu.
 
Prístrešky dodávame bez montáže, tak v prípade záujmu aj vrátane montáže na kľúč po celom Slovensku. Cena montáže je závislá na type prístreška a spôsobe montáže. Montáž je možná dvoma spôsobmi - priamym betónovaním do výkopu alebo použitím oceľových prírub, ktoré sa kotvia na chemické kotvy do vopred pripraveného základu. Cena montáže v priemere 330 € bez DPH.
Možnosti série MLC a technické informácie:


Hrdza, plesne a machy nemajú žiadnu šancu. Dlhotrvajúci krásny vzhľad je zaručený. Polykarbonátové zastrešenie je navyše vybavené efektívnym UV filtrom s takmer 100% UVA a 75% UVB ochranou. Veľkým plusom je vysoká svetelná priepustnosť materiálu. Nielen, že bráni prehrievaniu interiéru vášho auta, takže sa v ňom budete cítiť vždy komfortne, ale tiež zabráni blednutiu laku. Hliníkové prístrešky majú nosnosť (podľa typu) 60 až 150 Kg / m2 a odolajú víchrici aj orkánu.Viac informácií na hotove-pristresky.sk
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnotenie
100 %
1zákazník hodnotil
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
Ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Alternatívny tovar

NajpredávanejšieShowroomPJF
4 194 € 2 726 €
ShowroomDarčekKC M-JOINT
7 763 € 4 843 €
KS M-JOINT
7 763 € 6 132 €
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality