Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Hojdacia sedačka - Caramba zelená
 • Hojdacia sedačka - Caramba zelená
 • Hojdacia sedačka - Caramba zelená
 • Hojdacia sedačka - Caramba zelená

Hojdacia sedačka - Caramba zelená

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní

Závesné hojdacie sedačky ponúkajú ideálny priestor na oddych, relaxáciu alebo na čítanie. Hojdacia sedačka je určená pre jednu osobu.

Variabilné možnosti zavesenia v interiéri aj exteriéri - na strop, trámy alebo strom. Tieto hojdacie sedačky sú skutočné umelecké diela s podielom ručnej práce. Okraje ložnej plochy majú mimoriadne tesnú väzbu. Vďaka tomu je zaručená výnimočná stabilita a robustnosť.

Hojdačka je vyrobená zo 100% nerecyklovanej bavlny. Dlhé vlákna tkaniny zabezpečujú pevnosť v ťahu. Stálofarebná farbivá nestrácajú farbu pri praní ani účinkom slnka.
 
Veľký počet závesných povrazov zaisťuje optimálne rozloženie hmotnosti a tým aj pohodlie a dlhú životnosť siete. Lemy sú zosilnené a odolné voči roztrhnutiu. Madlo je vyrobené z kvalitného bambusového dreva, ktoré pochádza z dobre riadeného lesného hospodárstva FSC ® a je odolné voči poveternostným vplyvom.

Špecifikácie:

Veľkosť ložnej plochy: 115 x 160 cm
Celková výška sedačky: 170 cm
Rozpätie tyče: 110 cm
Materiál: 100% nerecyklovaná bavlna.
Nosnosť: 130 kg
Hmotnosť: 2,4 kg

Súčasťou výrobku je originálny textilný obal v rovnakom dizajne.

Napsat dotaz na prodejce
 • Hojdacia sedačka - Caramba zelená
 • Hojdacia sedačka - Caramba zelená
 • Hojdacia sedačka - Caramba zelená
 • Hojdacia sedačka - Caramba zelená
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Novinky pre rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude v znamení rozšírenia výroby a posilnenie pozície na slovenskom trhu. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom nebudú priania našich zákazníkov zviazané žiadnymi obmedzeniami. Zákazková výroba sa stane ústrednou témou u väčšiny produktov spoločnosti. Môžete sa tak tešiť na väčšiu variabilitu našej ponuky.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.