Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Hrací domček Beach 100 ružový

Hrací domček Beach 100 ružový

Detský domček na záhradu z cédrového dreva

Výrobca:Exit
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky
Detský domček Beach 100 z cédrového dreva, ktoré je od prírody odolné voči vplyvom počasia, chorobám a hnilobe, z tohto dôvodu sa zaobíde bez chemických ošetrení. A preto je bezpečný pre zdravie detí a súčasne ekologický. Jednoduchý vzhľad ladí s každou záhradou a deti si ho zamilujú, rovnako ako domček samotný a nepreberné možnosti zábavy, ktoré im prináša.

Konštrukciu z predvŕtaných panelov ľahko zmontujete behom chvíľky, potom už si len užívate pohľad na veselé deti, šťastné zo svojho nového miesta pre spoločné hranie sa s kamarátmi či súrodencami.

Drevené detské domčeky Exit spĺňajú bezpečnostnú normu (EN - 71).
 Rozmery a špecifikácie:

vek: od 3 rokov
celkový rozmer: 125x133x158 cm
materiál: Céder
hrúbka stien: 10mm
zasklenie: Plexi
hmotnosť: 35 kg


Napsat dotaz na prodejce
celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

10.9.2019

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Nové produkty v ponuke Hobbytec

10.9.2019

Pozrite sa na nové produkty v našej ponuke. Pripravili sme pre vás široký výber zimných záhrad v rôznych prevedení, od tých celoročných až po sezónne. Ďalej sme zaradili dva nové typy hliníkových pergol, ktoré svojim jednoduchým dizajnom obohatí každý priestor.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.