Hrací domček Beach 100 sivý

Detský domček na záhradu z cédrového dreva.

Nastaviť opatrovania
Chcem byť informovaný:
!
!
Sk (s DPH)
Úspešne odoslané!
Výrobca:Exit
Dostupnost:2-5 dní
Záruka:2 roky
Detský domček Beach 100 z cédrového dreva, ktoré je od prírody odolné voči vplyvom počasia, chorobám a hnilobe, z tohto dôvodu sa zaobíde bez chemických ošetrení. A preto je bezpečný pre zdravie detí a súčasne ekologický. Jednoduchý vzhľad ladí s každou záhradou a deti si ho zamilujú, rovnako ako domček samotný a nepreberné možnosti zábavy, ktoré im prináša.

Konštrukciu z predvŕtaných panelov ľahko zmontujete behom chvíľky, potom už si len užívate pohľad na veselé deti, šťastné zo svojho nového miesta pre spoločné hranie sa s kamarátmi či súrodencami.

Drevené detské domčeky spĺňajú bezpečnostnú normu (EN - 71).
 


Rozmery a špecifikácie:

vek: od 3 rokov
celkový rozmer: 125x133x158 cm
materiál: céder
hrúbka stien: 10mm
zasklenie: plexi
hmotnosť: 35 kg

Napsat dotaz na prodejce
celkové hodnotenie
100 %
1zákazník hodnotil
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Náš tipHrací domček Ara
704 € 564 €
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do mesiaca

9.1.2018

Využite zimných zliav na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilné domy Hobbytec Mobile ihneď k dodaniu

9.1.2018

Využite zimných zliav na nové mobilné domy Hobbytec Mobile určené k celoročnému využitiu. Vybrané typy skladom ihneď k dodaniu.

Zobraziť všetky aktuality