Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Kazetová markíza s kĺbovými ramenami
Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 85 €  na ďalší nákup

Kazetová markíza s kĺbovými ramenami

Výrobca:Stobag
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:predĺžená 5 rokov
RESOBOX BX8000 je tvarovo dokonalá markíza , vyvinutá špeciálne pre zatienenie veľkých terás. Jedinečný modelový kastlík chráni látku aj kĺbové ramená v uzavretom stave pred poveternostnými vplyvmi. S neuveriteľnou dĺžkou 18 metrov (s 6 ramenami) a maximálnym výsunom 4 metre môže RESOBOX zatieniť plochy až nad 70 m 2. Variabilný konzolový systém umožní bezproblémovú montáž na stenu alebo strop. Ako clona a na zakrytie výhľadu slúži prídavný spúšťací volaný Plus. Ďalej je možné na želanie objednať automatické ovládanie vašej kazetové markízy .

Špecifikácia:

  • rozmer: 300 x 145 cm

Ceny ostatných veľkostí sú nižšie. Pre presnú cenu nás kontaktujte.

Viac informácií na tel .: 840 810 810 alebo info@hobbytec.cz

Cena zahŕňa konzoly štandard pre ukotvenie do steny a motor s elektronickými dorazmi.
Ostatné rozmery sú uvedené nižšie v tabuľke.


Pre presnú cenu nás kontaktujte.

Viac informácií na tel .: 840 810 810 alebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

10.9.2019

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Nové produkty v ponuke Hobbytec

10.9.2019

Pozrite sa na nové produkty v našej ponuke. Pripravili sme pre vás široký výber zimných záhrad v rôznych prevedení, od tých celoročných až po sezónne. Ďalej sme zaradili dva nové typy hliníkových pergol, ktoré svojim jednoduchým dizajnom obohatí každý priestor.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.