Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Kazetová markíza s kĺbovými ramenami
Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 85 €  na ďalší nákup

Kazetová markíza s kĺbovými ramenami

Výrobca:Stobag
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:predĺžená 5 rokov
RESOBOX BX8000 je tvarovo dokonalá markíza , vyvinutá špeciálne pre zatienenie veľkých terás. Jedinečný modelový kastlík chráni látku aj kĺbové ramená v uzavretom stave pred poveternostnými vplyvmi. S neuveriteľnou dĺžkou 18 metrov (s 6 ramenami) a maximálnym výsunom 4 metre môže RESOBOX zatieniť plochy až nad 70 m 2. Variabilný konzolový systém umožní bezproblémovú montáž na stenu alebo strop. Ako clona a na zakrytie výhľadu slúži prídavný spúšťací volaný Plus. Ďalej je možné na želanie objednať automatické ovládanie vašej kazetové markízy .

Špecifikácia:

  • rozmer: 300 x 145 cm

Ceny ostatných veľkostí sú nižšie. Pre presnú cenu nás kontaktujte.

Viac informácií na tel .: 840 810 810 alebo info@hobbytec.cz

Cena zahŕňa konzoly štandard pre ukotvenie do steny a motor s elektronickými dorazmi.
Ostatné rozmery sú uvedené nižšie v tabuľke.


Pre presnú cenu nás kontaktujte.

Viac informácií na tel .: 840 810 810 alebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Novinky pre rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude v znamení rozšírenia výroby a posilnenie pozície na slovenskom trhu. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom nebudú priania našich zákazníkov zviazané žiadnymi obmedzeniami. Zákazková výroba sa stane ústrednou témou u väčšiny produktov spoločnosti. Môžete sa tak tešiť na väčšiu variabilitu našej ponuky.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.